okulda olup canı skılan formatörler??

Kodla Büyü

mamoste_02

Aktif Üye
kafayı yicem artık herkes gitti ben oturuyom 3 öğrenci var.
kasabın kedisi gibi giden öğretmen arkadaşların arkasından bakmaktan bıktım... :sleep:
meslektan desem zaten bıkmışım...

yakında bizi Bilişim öğretmenliğinden alacaklar arkadaşlar, öyle bir branş kalmayacak.. Bulunduğunuz şehri organize edeceğinizi söyleyin bana, isim-cep-eposta nızı PM atın bana, birleşelim..

okuldayım 14 öğrenci var çocuklar güya araştırma yapmaya geliyorlar bir müddet sonra öğretmenim oyun oynayabilirmiyiz? diyorlar bende onların bekçiliğini yapıyorum bende oyun oynuyorum durum neyi getirirse o kardeşim yani madem öğrenciler bilgisayarı bilerek okula geliyorlar bende nabzına göre şerbet veririm

Doğru düzgün öğrencide gelmiyor ki öğrencilerle uğraşalım vakit geçsin. Çocukları zorluyorum internetkafe yerine okula gelsinler diye ama kafedeki oyunlar olmayınca feys gibi sitelerin engelli olmasından dolayı gelmiyor hiçbiri. Boşboş oturuyoruz resmen. Can sıkıntısından 54 bilgisayarım var senebaşından beri en az 2 kez hepsini formatladım. :(

Allah yardımcınız olsun.. iş idarede bitiyor isterse tutarlar isterse eve gönderirler bu saatte..

öğrenci oyuna geliyor bende oynatmıyorum gitgide sayıları azalıyr. hiç olmazsa kafamı şişirmiyorlar

Eve gitmek değil ki mesele ben mesleğimi yani öğretmenliği yapmak istiyorum. Ve yavaş yavaş farkediyorum ki meslekten soğuyorum, haftada 6 saat derse giriyorum ve sinirlerim yıpranarak çıkıyorum. Bu boşluğa alışmak istemiyorum.

hamuş' Alıntı:
okuldayım 14 öğrenci var çocuklar güya araştırma yapmaya geliyorlar bir müddet sonra öğretmenim oyun oynayabilirmiyiz? diyorlar bende onların bekçiliğini yapıyorum bende oyun oynuyorum durum neyi getirirse o kardeşim yani madem öğrenciler bilgisayarı bilerek okula geliyorlar bende nabzına göre şerbet veririm

al benden de o kadar. örtmenim araştırma için geldik eeee.araştırma bitti oyun oynayalım mı. HAYIRRRRR tabii de

okuldayım 14 öğrenci var çocuklar güya araştırma yapmaya geliyorlar bir müddet sonra öğretmenim oyun oynayabilirmiyiz? diyorlar bende onların bekçiliğini yapıyorum
aynen

arkadaşlar daha önce buna benzer bir başlığa yazmıştım yine yazayım. İlk dönem Erzincan' da kendi okulumdan farklı bir okulda formatördüm. Bt sınıfında toz toprak içinde bir yazıcı vardı çalışır hale getirdik. Cuma günü çıkışda öğrencilere bt sınıfının 15:00 den sonra açık olacağını ve ödevi olanın gelip araştırabileceğini, boş a4 kağıdı getirenin ücretsiz bir şekilde çıktı alabileceğini ve kesinlikle oyun oynamaya izin verilmeyeceğini duyurduk. İlk 3-4 gün birkaç kişi geldi sonra sayı giderek arttı. 1 ay kadar bir süre geçmemişti ve gelen öğrenci artık yer bulamıyordu. Dönem sonuna kadarda bu şekilde gitti. Diğer öğretmenlerinde bundan haberi olduğu için ödevlerin sayısını artırdılar. Saat 3 den sonra 5 dakika sigara içmeye vakit bulamıyodum çıktı vermekten. Bide şu var. Siz bi süre kurallarınızda katı olursanız (araştırma saatine oyun yasak gibisinden) ondan sonra oyun için izin isteyen bile olmuyor. Araştırması biten gidiyor. Hatta 4. sınıf öğrencim vardı internetten soru çözmeye geliyodu annesiyle bi süre sonra öğrenci tek gelmeye başladı ve hergün geliyordu.
Şimdi Aksaray'da bir köy okulundayım ve o öğrencilerimi gerçekten çok özledim.

arkadaşlar sizde durumu değerlendirin ve boş zamanınızda kendinizi yetiştirin bence çünkü daha sonra zaman insanın eline geçmez...

Öğrenilecek birçok şey var. Nasıl bir branş bu yahu. Öğrencilere hedef belirletin derler, bizim hedefimiz belli değil.

mamoste_02' Alıntı:
yeni gelen ingilizce öğretmeni: hocam siz niye hep burdasınız?
ben: biz demirbaşız..... :?
"Ne biliyim a.q. m.l gibi geziyorum" demiştim ben coğrafyacıya. Bayan olmasaydı iyiydi boş anıma denk geldi.

arkadaslar bakıorum genelde az kişide olsa geliolar yazmışsınız..bence bu da iyi bisey bana sene basından beri bi öğrenci gelmedi...ve ben her gun en az 4e kadar oturuorum laboratuarda...ve isin kötü tarafı lab souk oluyor...bu soğukta hic kimse gelmeden boş boş oturmak cok sinir bozucu...

Geri