Okuldan facebook açılıyor?

Kodla Büyü

cuisinier

Süper Üye
Süper Üye
Öğretmen arkadaş demin girmiş . denedim giriyor. Meb engeli kalktı mı yoksa bizde mi problem.
Başka girebilen var mı?

Bizimkinde de giriliyor. Öğrenciler açtı. Dün de bir ara açılıp kapanmıştı ama bugün yaklaşık 3 derstir girilebiliyor.

bende şimdi giriş yaptım doğrudur hocam şu an için giriş var...ama öğrenci bilgisayarlarına hemen engelleme koymak lazım...

evet girilebiliyor meb son 3 günün acısını çıkarıyor galiba 3 gündür heryer yasaklı gibiydi hiçbiryere giremiyoduk :oops:

ttnet vahim bir hal almış ülke genelinde.Bu ne biçim iyiliştirme çalışma yaw.Hazırki sistemi de hallettiler:))
Facebook okulumuzda engel tanımıyor,öğrenciler bayram ediyor :idea:

hiç iyi olmadı ya bundan sonra ders mers işlenmez NSS engelliyorum ama yine cözüm değil ya

dns ve ip ayarları ile kontrolü ele alabilirsiniz, öğrenci bilgisayarlarının sizin bilgisayar üzerinden internete girecek şekilde ayarlayın, sizin bilgisayar geçerli ağ geçidine yani modeme bağlanmadıkça giremezler. Sanırım öğrencileriniz dns ve ip adresi ayarlarını yapmayı bilmiyorlardır :wink:

bizm okuldan kesinlikle girilmiyor. bazı akşamlar 5 e kadar beklerken ultrasurf ü açıyorum girsin diye ama olmuyor

bir süre filtreleme kalktı ya da bilmiyorum başka bişi denendi. İnternet biraz daha hızlanmıştı. Zaten internetin yavaş olmasının sebebinin bu filtre olduğunu düşünüyorum en baştan beri. Şu an eski haline dönmüştür. Bu arada minikkus.com yasaklanmış :) gördüğüm en zararsız oyun sitesiydi ama büyüklerimiz daha iyi bilirler tabi.

benim öğrenci bilgisayarlarından bazısı çok rahat facebook açıyor. youtube falan da. benim bilgisayar ve bazılarınde meb engeli var diyor. anlamadım ne olmuş bilgisayarlara. hepsinde facebook açılsa filtre kalktı diyecem ama. açılan bilgisayarlarda yasaklı sitelere giriş yapan program yüklü de değil. bi fikri olan var mı?

Geri