Okullar hayat olsun-bilgisayar işletmenliği kursu açılır mı

Kodla Büyü

specal01

Aktif Üye
ortaokulda kendi öğrencilerime, Okullar hayat olsun projesi kapsamında bilgisayar işletmenliği kursu açabilirmiyim?

yapabilirsiniz hocam işletmenlik değil fakat temel bilgisayar kursu açabilirsiniz. 40-60-120 saat hangisini açarsanız açın benden tavsiye 40 saat açın haftada 2 yada 4 saat fazla olmasın öğrenciler sıkılıyor bitince yeni öğrencilerle tekrar açabilirsiniz.

bana halk eğitim merkezi kendi öğrencilerim bilgisayar dersi aldığı için bilgisayar kursu açamayacağmı söylemişti.

faktan84' Alıntı:
yapabilirsiniz hocam işletmenlik değil fakat temel bilgisayar kursu açabilirsiniz. 40-60-120 saat hangisini açarsanız açın benden tavsiye 40 saat açın haftada 2 yada 4 saat fazla olmasın öğrenciler sıkılıyor bitince yeni öğrencilerle tekrar açabilirsiniz.
1.dönemin sonuna kadar 15 hafta var,4 saat 5.sınıf için 1 grup, 4 saat 6.sınıf için 1 grup oluşturabilirmiyim?
2.dönem de farklı kişilerle tekrar açabilrmiyim?

hocam grubu bilmemde 5 ve 6 ları karısık yapabilirsin. Ben daha önce bu şekilde 120 saat actım fakat ogrenciler sıkıldı. Bende 5 ve 6 lardan karısık bir grup kurup 40 saat acmayı planlıyorum talep olursa 2. dönemde aynı şekilde yapacağım, talep olacağını da biliyorum.

Arkadaşlar ben de hocam gibi kendi öğrencilerime halk eğitim açmayı düşünüyorum.

Fakat kodlama eğitimi vermek istiyorum. Buna yönelik kurs açabiliyor muyuz?

Geri