Okullar Hayat Olsun

Kodla Büyü

bybrt

Üye
Merhaba arkadaşlar.
Okulunuzda okullar hayat olsun projesi kapsamında hafta sonu velilere yönelik bilgisayar kursu verebilirsiniz. Veliler bu gibi bir kursa sıcak bakıyolar bağlı bulunduğunuz halk eğitim merkezi ile görüşerek açmanız mümkün yeterki yeterli sayıda veli ayarlayabilin.

Bu konu sizinle elimdeki dökümanları paylaşacağım
1. Tek gün haftada 6 saat 160 saatlik bilgisayar kurs planı (Modüllere göre uyarlanmış)
2. Kursda öğretici olmak için dilekçe
3. Bu proje için hazırlanan taslak

Ekli dosyalar

• okullar hayat olsun.zip
    32.6 KB · Görüntüleme: 499
geçen sene vermiştim. 25 kişiyle başlayıp 12 kişiyle bitirdik :mrgreen:
bayanlara verdim ve yorucuydu

bende kurs veriyorum. artık günlük 4 saatten fazla kurs verilemediğini söylediler...

şimdi açılan bi kursrta 15 tatilde okldamı omamız gerekiyo.. plandatatil gösterebilirmuyuz..

görevlendirme ile çalıştığımız okulda da açabilir miyiz kursu. görevlendirme kurs bitiminden önce bitiyorsa sorun olmaz mı. bi okulda 25 ocak'a kadar görevlendirildim burda açmak istesem sorun olur mu ek dersi kim haazırlar?

Biz de velilere duyurduk ama sözde katılırız diyenler de gelip başvuru yapmadılar. Güzel bi fırsat olurdu köylü için ilçe merkezine git gel yapma imkanı her zaman olmuyor. Ama gelmediler, kendileri bilir napalım. Ben burdan gidince çok ararlar ah bir bilgisayarcımız olsa da bize kurs verse diye... :sleep:

evrak için teşekkürler. ben kursumu pzt:3 saat salı:3 saat çrş:4 saat olarak planlıyacağım sorun olur mu? toplam haftada 10 saat. yukarıdaki planıda ona göre değiştiririm. olur mu acaba?

halk eğitim kurslarını haftada 10 saate kadar verebilirsiniz okullar hayat olsun kapsamında açılırsa öğrenciye de verebilirsiniz

ofkar' Alıntı:
halk eğitim kurslarını haftada 10 saate kadar verebilirsiniz okullar hayat olsun kapsamında açılırsa öğrenciye de verebilirsiniz

öğrenciye kurs verebileceğimize dair bir yazı var mı elinizde hocam

Geri