Okullar İçin Veli Randevu Yazılımı...

Kodla Büyü
karalev' Alıntı:
veli randevu sisteminin scriptini istiyorum hocam. elinize sağlık

Hocam pm inize cevap vereymiyorum. zannedersem özel mesaj almayı kapatmışsınız. buradan yazayım bari

"acilinden nasıl lazım onu anlamadım. Hangi okul için kullanacaksınız? hangi okulun acil bir veli randevu yazılımına ihtiyacı olabilir ki"

veli randevu sisteminin scriptini bana da gönderirmisiniz.
Teşekkürler başarıalr elinize sağlık

pehepe' Alıntı:
karalev' Alıntı:

Hocam pm inize cevap vereymiyorum. zannedersem özel mesaj almayı kapatmışsınız. buradan yazayım bari

"acilinden nasıl lazım onu anlamadım. Hangi okul için kullanacaksınız? hangi okulun acil bir veli randevu yazılımına ihtiyacı olabilir ki"
..
olur mu hocam böyle cevap. Arkadaş emir vermiş İSTİYORUM :!: Sizin topuk selamını vermeniz gerekirdi önce :puhaha:

BaRBaRYaN' Alıntı:
pehepe' Alıntı:
karalev' Alıntı:

..
olur mu hocam böyle cevap. Arkadaş emir vermiş İSTİYORUM :!: Sizin topuk selamını vermeniz gerekirdi önce :puhaha:

:)

Merhaba hocam bende tam böyle bi çalışma yapıyordum acaba bizimle paylaşabilirmisiniz veli randevu sistemini ?

merhaba eğer randevu sistemini paylaşırsanız sorunları daha kolay halledebiliriz. eğer paylaşmak istemiyorsanız da söyleyin bence bekleyenler boşa beklemesin.

ben de istesem çok mu olurum hocam. göndermezsen de canın sağolsun. emeklerine sağlık...xapher48@yandex.com

Hocam kayboldu ya herkes isteyince :)

Aslında bi demo paylaşsa hocam bizlerde kendimize göre düzenlemeler yapabiliriz !

Geri