Okullara Yılbaşı Uyarısı

Kodla Büyü

only61

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Yılbaşı nedeniyle yapılacak yılbaşı çekilişi, etkinliği vb. gibi faaliyetlerde velilerin şikayet ve tepkilerine sebebiyet verecek uygulamalardan kaçınılması, bu yönde okul müdürlerinin hassasiyet göstererek gerekli kontrol ve takipleri sağlamaları hususunda; Bilgilerinizi ve gereğini rica ederim.

ogretmene_yilbasi_hediyesi_alma_yasagi_h19761_672387.jpg

Bizim arkadaşlar bi organizasyon yapmıştı. Herkes kurayla bi isim çekti ona hediye alacaktı. Sonra sakatlık çıktı. İptal oldu :D

Hay aksi ne yapacam şimdi ben :puhaha:

Öğrenciler 3 gündür çekiliş yapalım diyorlardı, izin vermedim. Niye diye soruyorladi resmi yazıyı gösterelim bugün. Sağolsun yüce devletim eğitim dışında herseyi düşünüyor

Bu haber hiç iyi olmadı yaa. Bu yıl Inna ve Shakira geliyordu. Şimdi iptal etmek için uğraş dur. Resmi evraklar, üstyazı falan. Ohooooo :puhaha:

dndd' Alıntı:
hediye var hediyecik var
yıl içinde ihtiyacı olan öğrencilere bir sürü şey alan öğretmenler var. ayakkabısız geleninden pantolonu yırtık gelenine. ceketsiz montsuz botsuz öğrencilere kadar. hediye almasın öğretmen diye uğraştıkları kadar bu ihtiyacı olan öğrencilere de ulaşsalar ya keşke...

Bakanlık demek ki bir maslahat ve fayda görmüş ki sizden bunu istiyor hocalarım. Sizin okulda böyle olmaması başka okullarda olmadığı anlamına gelmez. Ayrıca bu mevzuyu bu şekilde alaya almanız da yakışmıyor. Çalma kapıyı çalarlar kapını. Yarın bir gün başka bir mevzu da sizinle de alay ederler.

Allah hiçbir kurumu avare bırakmasın...

Bu olay da çözüldüğüne göre Eğitim-Öğretim kusursuz bir hale gelmiş oldu. Yıllardır kanayan bir yaraydı bu...

Yabancı bir ülkede ramazan bayramını yasaklayan resmi yazı olduğunu düşünün...
bizim , sadece kendine özgürlükçü muhafazakarlar anında tepki mitingi yapıp rabia işaretini kasmaya başlarlar...al sana hoşgörü...

Geri