OKULLARINIZDA İNTERNET YAVAŞLADI MI?

Kodla Büyü

hmmtklnc

Seçkin Üye
Seçkin Üye
ARKADAŞLAR YAKLAŞIK BİR AYDIR İNTERNET ESKİSİ GİBİ DEĞİL.ACABA SİZLERDE DE AYNI DURUM SÖZKONUSU MU?ÖNERİLERİNİZİ NELER?

yavaşladı değilde, durdu desek yeridir hocam, google da arama yapmak bile zorlaştı, 1 haftadır sitemizin okullarda rahat açılabilmesi için çıkarmadığımız mod kalmadı ..

teknolojnin ilerlemesinden bir meb nasiplenemedi. türk telekoma da teşekkürler, evde dahi eski performans yok. ya internet kullanıcı sayısı limiti aştı yada bişiler karıştırıyorlar...

Hocam bizdede aynı sorun var. Ben Tokattayım geçen iki ay çok fırtınalar oldu. Bende hatlardandır diye düşünüyordum. Ancak bi iyileşme olmadı.

Aksine yahu bende bi bi sorun var benimki hızlandı.1 gb yi 3 saat sürmedi bile:)

ARKADAŞLAR speedtest.turktelekom.com.tr ADRESİNE GİRİN HIZINIZI TEST EDİN EĞER DÜŞÜK BİR DEĞÜER ÇIKARSA TELEKOMU ARAYIP BİLDİRİN

arkadaşlar bu iştemn anlayan kim varsa çözüm adına ne yapabiliriz.ne gibi girişimlerde bulunabilriz?

hocam hız derken zaten çok hızlı olmasından bahsetmiyoruz ki.doğru piyasadakilere göre yavaş.ama bu arlar diyorum daha bir yavaşladı..arkadaşın biri hızla alakalı bir site göndermiş.herkes orda çıkan sonucu yazsın o zaman.

çankırı'nın şabanözü ilçesindeyim ben de. google dan arama yapmayı bırakın siteyi açamıyorduk bundan bit hafta önce. şu sıralar eskiye göre iyi ama yine de yavaş. download hızı : 800 upload hızı :240

yaklaşık iki haftadır bizimde çok yavaş. bunda bir iş vardır kesin! sadece google 'da arama yaptırıp bulduğum sitelere giremiyorum desem yalan atmış olmam :(

yaklaşık iki haftadır bizimde çok yavaş. bunda bir iş vardır kesin! sadece google 'da arama yaptırıp bulduğum sitelere giremiyorum desem yalan atmış olmam :(

tesadüfün böylesi... az önce bu konuya dair başlık açmak için sayfaya girdim. :?

telekom genel merkezle görüştüm
800 download aşağısı düşük diyor
ilçe ile görüştüm .
bilmeyen birini koymuşlar oraya ...
ben diyorum hız bu olmalı adam beni anlamıyor bile
bugün tekrar ankarayı arayacağım artık
4440375

ya şu konuya bir cevapta ben yazayım dedim 15 dk oldu herhalde ancak açıldı :? burda da o kadar yavaş yani.

Ben bu duruma kısacaşöyle diyorum:
YAĞDI YAĞMUR, ÇAKTI ŞİMŞEK;
GİTTİ BİZİM İNTERNET...

Geri