okulumuz bannerimiz nasıl olmuş?

Kodla Büyü

blackpeace123

Seçkin Üye
Seçkin Üye
okul için banner hazırladım. nacizane yorumlarınızı alabilir miyim?

Ekli dosyalar

• altıncag.jpg
    altıncag.jpg
    146.3 KB · Görüntüleme: 1,427
hocam kendi öğrenci fotoğraflarını koysaydın daha güzel olurdu bence. yine mej harcamışsın güzel olmuş.... emeğe saygı...

Okul isminin yazı stilini değiştirmeniz gerekiyor. Bannere yakışacak daha güzelk bir stil oluşturulabilir.

Gayet güzel hocam. Ancak sanki ana okulu için daha uygun gibi geldi bana.

Hasari hocamın dediği gibi yazı tipini değiştirebilirsiniz, bir de okul isminin altı boş kalmış, belki yazıyı biraz daha aşağıya yazabilirsiniz veya orayı minik desenlerle süsleyebilirsiniz.

hocam anaokulu olsa tam olmuş diyecektim. ufak değişiklikler kendi okul ve öğrenci resimleri gibi eklersini güzel olur genel anlamıyla bence

hocam gayet hoş ve orijinal bir banner. ancak bannerlarda kullanılması zorunlu olan öğeler var diye biliyorum. atatürk resmi ve meb amblemi eksik sanırım?

blackpeace123' Alıntı:
hasari' Alıntı:
Okul isminin yazı stilini değiştirmeniz gerekiyor. Bannere yakışacak daha güzelk bir stil oluşturulabilir.
el yazısı gibi mi? önerebileceğiniz font var mı hocam.
Font değilde yazının rengi alt gölgesi parlaklığı bunlarla oynanabilir. Dilerseniz psd ekleyin örnek birtane yapalım.

hasari' Alıntı:
blackpeace123' Alıntı:
hasari' Alıntı:
el yazısı gibi mi? önerebileceğiniz font var mı hocam.
Font değilde yazının rengi alt gölgesi parlaklığı bunlarla oynanabilir. Dilerseniz psd ekleyin örnek birtane yapalım.

hocam gonderdim. yalnız ilk yayınladığımın üstünde biraz değişiklik yaptım.

Ekli dosyalar

• altıncag banner.rar
    756.5 KB · Görüntüleme: 89
şöyle olabilir.

Ekli dosyalar

• altıncag.rar
    890.3 KB · Görüntüleme: 42
  • altıncag-banner.jpg
    altıncag-banner.jpg
    125.4 KB · Görüntüleme: 686
hocam güzel olmuş elinize sağlık. ben size bir şey soracaktım. o cin ali gibi olan el ele tutuşmuş çocuk resimleri vs. onları nerden buldunuz. bende onlardan arıyorum ama bulamadım. cin ali diye arartytım bulamadım.. yardımcı olursanız sevinirim

MEB logosu eksik... Atatürk resmi eksik... ayrıca okul isminin üzerinde T.C MEB kısaltmasınında olması gerekiyor...

bence harika bir anaokulu banner ı olurmuş. elinize sağlık.

aysef' Alıntı:
hocam güzel olmuş elinize sağlık. ben size bir şey soracaktım. o cin ali gibi olan el ele tutuşmuş çocuk resimleri vs. onları nerden buldunuz. bende onlardan arıyorum ama bulamadım. cin ali diye arartytım bulamadım.. yardımcı olursanız sevinirim
http://www.google.com.tr/images?hl=...=UTF-8&source=og&sa=N&tab=wi&biw=1366&bih=667
http://www.google.com.tr/images?hl=...=UTF-8&source=og&sa=N&tab=wi&biw=1366&bih=667
bunlara bir bakın hocam

Geri