Okulumuza lisanslı antivirüs programı almak istiyoruz.

Kodla Büyü

uragan06

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Okulumuza lisanslı 5 pc lik antivirüs programı almak istiyoruz.Acaba tavsiye edebileceğiniz antivirüs programı var mıdır?bu konuyla ilgilenen arkadaşlar varsa fiyat konusunda da bilgilendirme yaparlarsa sevinirim....

Kaspersky'den şaşmam. 79.90'da 3 pc 1 yıllık almıştım en son kutulu olarak mediamarkt'den...

belkide yanlış düşünüyorum ama internette bedava bulup o parayı öğrencilere başka şeyler için harcamak daha iyi olmazmı

Re: Ynt: Okulumuza lisanslı antivirüs programı almak istiyoruz.

erakcora' Alıntı:
Eset alma da ne alırsan al.
Aynen.
Ayrıca freeware süper AV ler var.
Sistem iyi bir cihaz ise, "bitdefender free" bence

4 yıldır tüm idare bilgisayar larında ve öğretmen odasındaki bilgisayarlarda kaspersky kullanıyorum. Virüs diye bir derdim kalmadı. Tavsiye ederim.

Kaspersky ihtiyacı olanlara yardımcı olabilirim. Elimde bir çok seçeneği mevcuttur.

ctrl+alt+delete' Alıntı:
belkide yanlış düşünüyorum ama internette bedava bulup o parayı öğrencilere başka şeyler için harcamak daha iyi olmazmı
yanlış düşünüyorsun hocam. Antivirüsün kırakli olursa sürüyü kurda emanet etmiş oluyorsun. Hiç kurma ağırlaştırmasın boş yere daha iyi.

En iyi trojan kırılmış güvenlik duvarı, en iyi virüste kırılmış antivirüstür

Kaspersky total securty kullanıyorum bende..Çok memnunum, fakat okul için o kadar kapsamlıya gerek yok bence, zaten bir sürü filtreleme var meb'in.. internet securty yada antivirüs sürümünü tavsiye edebilirim..Biz okulda kullandık çokta faydalı oldu :idea:

geçen gün bitdefender a mail attım, okulumuza antivirüs alacağız diye, hemen aradılar, pc başı 6$ fiyat verdiler, indirimde yapıyorlar, birde öğretmenlere ücretsiz gönderiyorlar, bence deneyin, okul adına alınca fiyat düşürüyorlar.

gittigiyorda kampanyalar oluyor takip etmek lazım.
geçen sene 12 liraya 3 pc 3 yıl aldım
geçende okula alacaktım 3 pc 2 yıl 15 idi. yani pc başı senelik 2,5 tl ye denk.
kampanya bulursam basacam parayı alacam 50 lisans

Hocam Kaspersky veya Bitdefender'dan şaşma... Benim tercihim Bitdefender... Bir de türkçe desteği olsa tadından yenmeyecek....

nedense ben bitdefenderi hiç sevmedim...diğer sevmediğim ve uzak durduğum antivirüsler ise; avast,avira,norton,360 total security
beğendiğim anti virüsler; esed nod 32, mcaffe, kaspersky
bi ara birileri panda diyordu ama hiç denemedim.
bu arada okulda esed kullanıyorum çok memnunum , memnun olmayanlar niye olmadığını söylerse memnun kalırız? :roll:

Rusya ile olan sıkıntıdan dolayı Kaspersky dan soğumuştum ama sanırım en iyisi bu. Kaspersky al rahat et.

ben de nod 32 kullanıyorum okulda

bir sorunla karşılaşmadık. PC yi kastığını düşünmüyorum. Harici takınca hızlı bir şekilde ilk tarayı yapıp kullanıma sunuyor.

Tam sürüm için rahatlıkla seri al bulup halledebiliyorsunuz

Kaspersky internet security kullanıyorum bir memnun olmayan ben miyim :( flash belleği taktığımda tehlike bulundu ama çözülemiyor yazıyor kaç kere aynı durumu yaşadım bilmiyorum :?

Avira Antivirus free 5 yıldır okulda kullanıyoruz sıkıntı yok, lisanslı Avira Antivirus Pro 1 sene kullandım sistemi kasmadan çalışıyor :+1:

Lisanslı antivirüs yazılımları kısayol virüsü bulunan usb bellekten bu virüsü siliyor mu?

Hiç lisanslı antivirüs satın almadım, bir şey sormak istiyorum?
Usb diskteki belgeleri gizleyen virüsü usb yi takınca görüp silen ve belgeleri ana dizinde gösterebilen bir antivirüs varsa satın almak isterim.

hakanotuken' Alıntı:
Usb diskteki belgeleri gizleyen virüsü usb yi takınca görüp silen ve belgeleri ana dizinde gösterebilen bir antivirüs varsa satın almak isterim.

o kimin hayali değil ki?

hakanotuken' Alıntı:

Hocam nod32 o virüsü mutlaka siliyor fakat belgeleri ana dizine almak yine size düşüyo :)

Total 360 silmiyor ama yüklü olduğu bilgisayara bulaşmasını engelliyor, virüslü bir flash takılıp çekildikten sonra temiz olan bir flash taktığımızda virüs geçmiyor.

Geri