Okulumuzda açılacak olan bilim ve kültür sokakları davtiyesi

Kodla Büyü

Sargon

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar okulumuzdaki koridorları bilim sokakları haline getirmeye çalışıyoruz. Bu amaçla bir davetiye yapmaya çalıştım. İyi-kötü her türlü yorumunuzu bekliyorum

Ekli dosyalar

• süleymanpaşa davvetiye.jpg
    süleymanpaşa davvetiye.jpg
    465.1 KB · Görüntüleme: 1,179
hocam sol taraf gayet güzel ama merdivenlerdeki renkler bozuk gibi görünüyor sanki
ama çok güzel olmuş elinize sağlık :)

koridorlarınızı da görmek isteriz...Biraz proje hakkında bilgi sahibi olmuş oluruz bizde...

klebsiella' Alıntı:
hocam sol taraf gayet güzel ama merdivenlerdeki renkler bozuk gibi görünüyor sanki
ama çok güzel olmuş elinize sağlık :)

teşekkür ederim hocam. merdivendeki renkler çözünürlük farkından dolayı öyle gözüküyor. Malum dosya boyutu muhabbetleri yüzünden:)

saaf' Alıntı:
koridorlarınızı da görmek isteriz...Biraz proje hakkında bilgi sahibi olmuş oluruz bizde...

koridorlar tamamlandığında resimlerini sizlerle paylaşacağım zaten. Öğrencilerime her sokak için ayrı bir site yaptırıyorum. Bir tanesi tamamlandı. Burdan bilgi sahibi olabilirsiniz hocam.

http://matematiksokagi.com/

Hocam bir alt sokaktaki okula davetiye gönderirsiniz artık. Çok güzel bir fikir ve davetiye de çok başarılı olmuş. Tebrik ederim. 50. Yıl dan selamlar :)

serhatdemir' Alıntı:
Hocam bir alt sokaktaki okula davetiye gönderirsiniz artık. Çok güzel bir fikir ve davetiye de çok başarılı olmuş. Tebrik ederim. 50. Yıl dan selamlar :)

Çok teşekkür ederim Serhat hocam. Sokaklarımızı her zaman gelip görebilirsiniz Serhat hocam :) Saygılar..

Geri