Okulun fotografcisi

Kodla Büyü
Olmamış. Sizin duygudurumunuzun acaba okuldaki mesai arkadaşlarınız farkında mıdır? Değilse duygunuzu belli edin. Yoksa aynen devam eder olan sizin sinirlerinize olur hocam.

hocam yönetmelikte de yazıyor. Hemen bir web komisyonu kurun ve görev dağılımı yapılmasını isteyin.
aynı sorun bende de vardı. toplantıda web sayfası için web komisyonu kurulması gerekiyor dedim ve bir komisyon oluşturdum.
müdürden rica ettim, törenlerde resim çekecek bir öğretmen(okulda hep olan biri, ya mdr yrd yada rehberlik öğretmeni)
törenle ilgili metin yazacak bir türkçe öğretmeni
yerel basına mail gönderip haberdar edecek biri (olmasada olur) birde sorumlu mdr yrd. olması gerekiyor.
akabinde birde whatsapp gurubu kurdum. guruba önce fotoğrafları, peşine tören metnini atıyorlar bende siteye ekliyorum. göndermezlerse eklemiyorum. Sistem tıkır tıkır çalışıyor şimdilik.

hocam telefonun şarjı sürekli bitsin(şarjı olsa dahi), tören zamanlarında telefonunuzu yanınızda taşımayacaksınız.

Olmamış. Sizin duygudurumunuzun acaba okuldaki mesai arkadaşlarınız farkında mıdır? Değilse duygunuzu belli edin. Yoksa aynen devam eder olan sizin sinirlerinize olur hocam.
Hocam inanın kendimi yedim dünden beri uyuyamadım bir bayan olarak bana bir ağaca çıkıp çekin demediği kaldı
Diğerlerinin de geri kalır yani yok bunu da çekin bunu da cekin

hocam yönetmelikte de yazıyor. Hemen bir web komisyonu kurun ve görev dağılımı yapılmasını isteyin.
aynı sorun bende de vardı. toplantıda web sayfası için web komisyonu kurulması gerekiyor dedim ve bir komisyon oluşturdum.
müdürden rica ettim, törenlerde resim çekecek bir öğretmen(okulda hep olan biri, ya mdr yrd yada rehberlik öğretmeni)
yerel basına mail gönderip haberdar edecek biri (olmasada olur) birde sorumlu mdr yrd. olması gerekiyor.
akabinde birde whatsapp gurubu kurdum. guruba önce fotoğrafları, peşine tören metnini atıyorlar bende siteye ekliyorum. göndermezlerse eklemiyorum. Sistem tıkır tıkır çalışıyor şimdilik.
Harika olmuş hocam ama benim komisyon üyem görevlendirme gitti bile

hocam telefonun şarjı sürekli bitsin(şarjı olsa dahi), tören zamanlarında telefonunuzu yanınızda taşımayacaksınız.
Hocam yakışıyor mu yani o kadar insanın içinde ben bir oraya bir buraya gidiyorum bir üst kata çıkıyorum ayıptır yahu milletin fotoğrafçıya bak dediğini duydum sinirlerim altust

Hocam lise de çalışıyorsanız, örenci grubu oluşturun, onlar çeksin hem çok eğleniyorlar. Öyle bir imkanınız yoksa üstteki arkadaşın dediği gibi web komisyonu grubu oluşturun görev dağılımı yapın. Biz de görevli öğrenciler veya etkinliği oluşturan öğretmenler fotografları çekiyor.

Hocam lise de çalışıyorsanız, örenci grubu oluşturun, onlar çeksin hem çok eğleniyorlar. Öyle bir imkanınız yoksa üstteki arkadaşın dediği gibi web komisyonu grubu oluşturun görev dağılımı yapın. Biz de görevli öğrenciler veya etkinliği oluşturan öğretmenler fotografları çekiyor.
Oyle de olmasi gerekiyor bu işi bir kişiye yuklemenin manası yokki

ilk senemde yibo da çalışıyordum o sene geldi aklıma müdürün bana hocam okulun fotograf makinesini alabilirmiyim deyişi aklıma geldi benim telefonu isteyerek sonra bi şekilde tepkimi koyarak durumu rayına koydum ama tecrübesiz arkadaslara tavsiyem milli eğitimde herşey yönetmelikle ilerlemiyor her yerde olduğu gibi bizde de örtük kurallar var ve sesimizi cıkarmazsak dikte ediliyor ve diğer öğretmenlerde keyifle izliyor yahu bu arkadas yeni yardım edelim alalım verelim yol gösterelim diyen çok az oluyor kimi okullar dedikodu kazanı bana iş verilmesinde ne olursa olsuncular da fazlaca var o yüzden asmadan kesmeden güzelce anlatın asabiyetle sinirle de yapmayın o zamanda okulunuzu sevemezsinz askeriye mantığı vardır bazı islerde herşey yoluna zamanla girer stres yapmayın. fotograf cekmenin o okulda ki herkesin görevi olduğunu belirtn. ama o müdüre hakkımı helal etmiyorum :)

okul sitesi için çektiğim fotoğraflar kadar haber siteleri çekmemiştir eminim.

sonuç=0 :mad:

@xapex, ben senin bir tık daha ötene geçmişim demek ki hocam.. Bizim müdür yardımcısı hem fotoğraf çekiyor, hem haber metinini yazıyor, hem de web sitesinde yayınlıyor. Haberi ben yapınca neredeyse üzülüyor, kırılıyor. Ben de çoğu zaman hevesini kırmak istemiyorum ;)

Geri