Okulunuz Seçmeli Dersleri Nasıl Yerleştirmeyi Düşünüyor ?

Kodla Büyü

jowood

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar ben geçen sene supergen ( alfabe yazılım, progmatik firması) seçmeli ders programı ile yapmıştım. Bu yıl yine güncelleme ücreti istediler. Canım sıkıldı. Geçen yıl ücretin bir defaya mahsus olduğunu söylemişlerdi. Siz nasıl yapmayı düşünüyorsunuz. Ya da bu programın ***** ya da lisansını bulabilir miyiz. Ya da uzman bir arkadaşımız patch yapabilir mi?

Bırakın kimin göreviyse o yapsın hocam alıştırıyorsunuz ondan sonra rahat bırakmıyorlar.Adam 25 saat ek ders alıyor bi zahmet yapıversin bilmiyorsa da öğrensin.

Arkadaşlar cahilliğime verin ben bu seçmeli ders dağıtımından neyi kasdettiğinizi anlamadım. Forumda daha önce de bu konuyu açan arkadaşlar olmuştu. Ben ortaokulda çalışıyorum. Okul seçmiş dersleri biz de ders dağıtım programıyla dersleri dağıttık. Siz lisede mi çalışıyorsunuz acaba orada farklı bir uygulama mı var. Bu tür bir programa neden ihtiyaç duyuyorsunuz?

patlıcan' Alıntı:
Arkadaşlar cahilliğime verin ben bu seçmeli ders dağıtımından neyi kasdettiğinizi anlamadım. Forumda daha önce de bu konuyu açan arkadaşlar olmuştu. Ben ortaokulda çalışıyorum. Okul seçmiş dersleri biz de ders dağıtım programıyla dersleri dağıttık. Siz lisede mi çalışıyorsunuz acaba orada farklı bir uygulama mı var. Bu tür bir programa neden ihtiyaç duyuyorsunuz?

13tane ders var 5-6 larda çocuklar seçebiliyor. seçmeli saatinde çocuklar seçtikleri dersin dersliğine gidiyor. bizim okulda 13 dersin 13 ünden de 1 ile 8 sınıflık çeşitli dersler oluşturuldu. hangi seçmeli saatinde kim nere gidecek bunları yapmak için biz exel tablosu kullandık. biraz uğraşla çözdük, ama emrahsahan ın dediği gibi hiç bulaşmamak lazım. Ben bulaştığıma pişman oldum. elimi eteğimi çektim.

Arkadaşlar ben idareciyim ve bilgisayar konusunda uzman arkadaşlardan yardımlarını istedim :) Bizi özel sektöre mahkum eden meb yüzünden öğrencilerin üç kuruş parasını kurtlara yem etmek içimden gelmedi sadece. Programı internetten güncelleyince lisans silindi. 350 tl vermeden yapabilirsem mutlu olcam, yoksa başka çarem yok :)

seçmeli derslerin hangilerini kim seçmiş görebiliyor muyuz hocam.

e okulda sadece sayıyı görüyoruz. Bakanlık yine çuvalladı ve bizi derdimizle başbaşa bıraktı maalesef. Bunları Allah bildiği gibi yapsın..

valla hocam o dersler yüzünden müdür benim bütün blok derslerimi bölmüş
paramparça programım
sinir oldum ben de ./

jowood' Alıntı:
e okulda sadece sayıyı görüyoruz. Bakanlık yine çuvalladı ve bizi derdimizle başbaşa bıraktı maalesef. Bunları Allah bildiği gibi yapsın..

asc timetable öneririm hocam

Geri