Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama
Yeni Konu Aç
Yeni Konu Aç

Okulunuzda sınavlar bitti mi?

Konu, 'Okullar, Üniversiteler | Web Siteleri, Tanıtımları' kısmında yuci81 tarafından paylaşıldı.

?

Okulunuzda sınavlar bitti mi?

1. Evet

2. Hayır

Sonuçlar ancak oy kullandıktan sonra görülebilir.
  1. acer50

acer50 Süper Üye Süper Üye

sorumluluk sınavları var, mazeret sınavları var, mazeretli sınava girmeyenleri sınav yapıp karneye işletmek lazım, yani öyle son ana kadar ders işleyip, son hafta perşembeye kadar sınav yapayım derseniz işler yetişmez ne yazık ki

Nkiray bunu beğendi.
  2. Nkiray

Nkiray Üye

Bu sene zor, yorucu bir seneydi. Disiplinsizlik had safhadaydı, lisemizde ilkokul sorularını çözemeyen(yüzde doksanı), saat okumayı bilmeyen, hatta dönem başında okuma yazma bilmeyen öğrenciler vardı. Dört işlem bilmeyene programcılık anlattık. Her sınıfta diğer öğrencileri de rahatsız eden 3-4 kaynaştırma öğrencisi de olunca yılın nasıl geçtiğini tahmin edersiniz. Sene sonu yaz gelince ahlaksızlıklar da arttı maalesef.
    Sorumluluk sınavları vesilesiyle sınavlar bir hafta önce yapıldı. Bitti çok şükür. Her okul farklı olabilir. Erken bitirenlere kızmayın. Vardır bildikleri :)

3. yuci81

yuci81 Süper Üye Süper Üye Seçkin Üye

Erken bitirenler disiplinsizliklerden şikayet etmesin derim ben. Hem erken bitir hem de öğrenciler disiplinsiz de. Bu işe bakanlığın el atması lazım. Sorumluluk sınavları olan okullar hariç diğerlerinde karne haftası zaten kayıptı, bu kayıp niye 2 haftaya çıkıyor ben bunu anlamıyorum.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal