Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama
Yeni Konu Aç
Yeni Konu Aç

Olası Aşı veya PCR Zorunluluğuna Karşı Verilecek Hukuki Mücadele

Konu, 'Öğretmen | İdari, Hukuki ve Özlük Hakları Konuları' kısmında @lperen tarafından paylaşıldı.

1. bbneet02

bbneet02 Süper Üye Süper Üye Seçkin Üye

aman boşverin hocalar isteyen olur istemeyen olmaz beden de vücutta herkesin kendi kişisel şeysi önemli olan aşılıların yaydığı varyantlardan halkın korunmasıdır bence onlara da pcr testi getirilmelidir onlar çünkü varyant yayıyormuş

2. ümit45

ümit45 Aktif Üye

Hocam sizin aşı olmamış haliniz buysa zaten aşı olmayın gerek kalmamış :) bende aşı olmadım ama Türk aşısını olacağım diyorum bunda anlaşılmayacak ne var?

3. sahrak

sahrak Seçkin Üye Seçkin Üye

yok hocam övdüğünüz irade zorluyor bak bugün gelen yazının sonu, deyiminizle tıpış tıpış gidip olucaz
    202109132.jpg

4. ümit45

ümit45 Aktif Üye

Beni boşver senin ne mal olduğun belli. Cumhurbaşkanı yanlış yapsa da ne demek, peygamber mı bu adam tabiki yanlış yapacak tövbe est. Sen git oy verdiklerinin siyaseten kime gebe olduklarına bak. Senin gibilere 50 doz aşı yapsalar yan etkisi olmaz,zaten tüm litaratürü egale etmişsin.

5. @lperen

@lperen Seçkin Üye Seçkin Üye

Arkadaşlar konu başlığını hatırlatıyorum:
    Olası Aşı veya PCR Zorunluluğuna Karşı Verilecek Hukuki Mücadele

yuci81 bunu beğendi.
  6. erakcora

erakcora Süper Üye Süper Üye Seçkin Üye

7. buzdagi83

buzdagi83 Seçkin Üye Seçkin Üye

neontester bunu beğendi.
  8. ümit45

ümit45 Aktif Üye

9. gunhkn

gunhkn Aktif Üye

10. buğday

buğday Seçkin Üye Seçkin Üye

PCR testi olmak için geçen haftadan beridir hastaneye gittim. hastanede virüsü kaptım. sistem üzerinden geçen sene virüse yakalanan abimden virüsü kapmışım gibi göstermişler. ne kadar iğrenç bir dönemden geçiyoruz yaa. arkadaşlar hiç gidip de test felan vermeyin. boşuna riske girmeyin. 15 gün evde hapismi kalacağıma yanayım. sağlığımın tehlikeye girmesine mi yanayım.

11. btogretmeni34

btogretmeni34 Seçkin Üye Seçkin Üye

12. btogretmeni34

Öncelikle geçmiş olsun.

Sağlığınız niye tehlikeye girdi hocam. Aşı olmamakta direndiginize göre, ya pandemiye inanmıyorsunuz, ya hastalığın ölümcül olduğuna inanmıyorsunuz. Bu durumda sağlığınız zaten tehlikede değil.

Ya da aşının koruyucu olduğuna inanmiyor, "deneysel sıvı" olduğunu düşünüyorsunuz, yine bu durumda asılı olmaktansa hastalığa yakalanmayı tercih etmiş görünüyorsunuz.

Umarım en kısa zamanda sağlığınıza kavuşursunuz. Umarım, sizden etkilenip asinolmayan kimseye de hastalık bulastirmazsiniz.

13. btogretmeni34

14. ümit45

ümit45 Aktif Üye

Geçtiğimiz hafta yüz yüze eğitime geçilmesiyle yeni bir dönem başladı. Yüz yüze eğitim süreciyle ilgili CHP'li Yıldırım Kaya'dan tartışma yaratan bir öneri geldi. Kaya, koronavirüs aşısını yaptırmayan hiç kimsenin okula alınmaması gerektiğini söyledi.

Henüz hiçbir etki ve yetkileri yokken böyleler, Allah korusun yetkiyi alırlarsa PCR bile olmam diyenler(ben dahil) kapı dışarı edilir.

https://www.haber7.com/siyaset/haber/3140154-chpden-okullarla-ilgili-tartisilacak-cikis

Son düzenleme: 13 Eylül 2021
  15. ümit45

ümit45 Aktif Üye

16. @lperen

@lperen Seçkin Üye Seçkin Üye

Geçmiş olsun Hocam.
    Konu tam da bunun için açılmıştı, kesinlikle teste gitmemeliydiniz. Dersinize girmeye engel olan varsa polis çağırıp tutanak tutturup şikayetçi olmalıydınız.

mesut_steel bunu beğendi.
  17. f1hakkinen

f1hakkinen Site Gezgini

sayin forumdas, bir sey yaziyorsaniz biraz arastirin lutfen. Bilim kurulu uyesi Ates Kara ne dedi aylar once? normal bir virus asisinin kullanima girmesi 2 ila 5 yili bulur. simdiki gibi mutasyon geciren virus icin kac yil gerekir, siz hesaplayin. Ugur efendi ne demisti, asiyi saatler icinde tasarladim!

Bakin Esin Senol ne diyor, butun hastaliklari pandemi suresince covid olarak yazilmasi notu dusuldu...
    https://twitter.com/uguraktemur_/status/1428744495450005508?s=20

ozetle, tedavisi olan-ulkemizde dso nun yanlis tedavi protokolu uygulaniyor- grip turevi hastalik icin tum testleri bitmemis, yan etkileri henuz bilinmeyen bir siviyi vurunmak kumardan farksizdir.

yuci81 ve ozgulhoca bunu beğendi.
  18. f1hakkinen

f1hakkinen Site Gezgini

inanilir gibi degil.
    asinin koruyucu olmadigini, asililarin da virusu kapabileceklerini dunya alem biliyor artik. siz hangi dunyada yasiyorsunuz? Asilarin icinde meyve suyu mu var, bal gibi virus veriliyor vucuda. bunu mantikli her insan rahatlikla anlayabilir.
    Bakin, M.Ceyhan ne diyor?

goz gore gore insanlara yanlis bilgi vermeyin. Daha onceki sayfalarda onlarca video paylastim. biraz onlara bakin.varsa bilginiz, kaynak, video vs ile gosterin, arkadaslarimizin kafasi bulanmasin...

ozgulhoca bunu beğendi.
  19. f1hakkinen

f1hakkinen Site Gezgini

isin ozeti bu gorselde cok guzel anlatilmis. anlayana cok sey ifade ediyor...

Ekli Dosyalar:

ozgulhoca bunu beğendi.
  20. cinefil

cinefil Süper Üye Süper Üye Seçkin Üye

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal