Olgunlaşma Enstitüsünde öğretmen olmak

Kodla Büyü

denizci

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar Üsküdar ilçesinde bilişim teknolojileri öğretmenliği yapıyorum. Okulumda norm fazlasıyım. Bugün ilçe mem den üsküdar ilçesinde açık bulunan okul listesini aldım. Aralarında Sabancı Olgunlaştırma Enstitüsü de var. Olgunlaştırma Enstitüsünde çalışan oldu mu aranızda? Ya da bu okul türü hakkında bir bilgisi olan var mı? Nedir neyin nesidir bilen varsa bu konuda bilgi verecek arkadaş olursa sevinirim.

Güncel

evt hocam böte mezunuyum. yeri konusunda da hemfikirim hocam. yeri çok güzel de. içeriği nasıl acaba. yok mu fikri olan :(

hocam ben Diyarbakır olgunlaşma dayım. Şimdi 2 durum var..
Araştırma Bölümünde çalışarak unutulmaya yüz tutmuş şeyleri araştırırsın.
Grafik yaparsın bol bol ... Sunum hazırlarsın çok rahattır..
Ama eğer dayın yoksa geçici görevlendirme ile çalışırsın.. Çünkü geçen sene özerk yapıya sahip oldu ve atamaları bakanlıkla yapılıyor artık.. Yani tercih edip gidebileceğin bi yer değil.. H ben nasıl atandım ben 2009 da atandım o zaman biz de görüyorduk.. Şimdi milli eğitim seni atayacak.. Ama torpilli biri dilekçe verecek ... Ankaradan onu atayacaklar ve sen yine norm olacan ... Bunlar bizzat yaşandı hemde bizde...

metex1234' Alıntı:
hocam ben Diyarbakır olgunlaşma dayım. Şimdi 2 durum var..
Araştırma Bölümünde çalışarak unutulmaya yüz tutmuş şeyleri araştırırsın.
Grafik yaparsın bol bol ... Sunum hazırlarsın çok rahattır..
Ama eğer dayın yoksa geçici görevlendirme ile çalışırsın.. Çünkü geçen sene özerk yapıya sahip oldu ve atamaları bakanlıkla yapılıyor artık.. Yani tercih edip gidebileceğin bi yer değil.. H ben nasıl atandım ben 2009 da atandım o zaman biz de görüyorduk.. Şimdi milli eğitim seni atayacak.. Ama torpilli biri dilekçe verecek ... Ankaradan onu atayacaklar ve sen yine norm olacan ... Bunlar bizzat yaşandı hemde bizde...

Hocam öncelikle verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim. ilçenin listesinde olduğu için dikkatimi çekti. ayrıca bir açıklama yapmadılar.
Araştırma Bölümünde çalışmak nasıl biraz daha açar mısın? nasıl araştırmalar yapıyoruz. saha çalışması şeklindemi? bunları yaparken derse girme vs nasıl oluyor?

Hocam merhaba ben Hacı Sabancı Anadolu lisesindeyim okulumuz olgunlaşma ile komşu. müdür yardımcısı ile sohbet etme şansım olmuştu. Ağır protokollerinin olduğunu duydum, örneğin eski İstanbul valisi yeni içişleri bakanının hamımı bütün resepsiyonlarını burada veriyormuş. Branş açısından bol bol sunum hazırlarsınız gibi geliyor. Ama ayrıntılı bilgi için okulu arayıp konuşun derim

hocam saha çalışmasıda var.. Ama genelde broşür hazırlamak ... mesela tahta kaşık tarihçesi vs. vs. ... Ders eğer varsa normal giriyorsun ama yoksa kursla tamamlaman gerek..

Geri