Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama

Olmaz böyle şey...

Konu, 'Ortaokul Uygulama ve Materyaller' kısmında hakand tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal

1. hakand

hakand Site Gezgini

Arkadaşlar İzmir de bir ortaokulda görevliyim... 2.yılım.. 30 saat dersim var ve ek olarak bilişim rehberliği almamama rağmen okulun bütün işleri bende.. akıllı tahtaları yazın okul başlamadan hazır olsun diye gelip yaptım.. Hepsini yeniledim.. ve bunun gibi tahmin edebileceğiniz bir sürü iş...

gel görün ki geçen gün öğretmenler kurulunda okulumuzun tekli eğitme geçebileceği, bazı sınıfların kapatılabileceğini söyledi müdür bey.. kapatılabilecek sınıfları saydı.. işte ana sınıfı, özel eğitim falan bilişim sınıfı da dedi.. okulda 1 adet resim sınıfı da mevcut ancak onu kapatıcaz demedi.. nasıl bir saçmalıktır ki bu okulda resim sınıfı dururken bilişim sınıfı kapatılıyor.... bunu müdüre söylediğimde resim öğretmenlerinin çalışmalarını görüyorsun dedi.. (sergi falan yaptılar) tabi biz çalışmıyoruz hiç.. nasıl olur da böyle birşey düşünür aklım almıyor.. düşüncesi bile yanlış değil mi? 2 gündür canım sıkkın bu konudan...

2. ofkar

ofkar Süper Üye Süper Üye

hocam ne kadar köfte o kadar ekmek

3. pisagorean

pisagorean Süper Üye Süper Üye

Geri kalmış ülkenin, geri kalmış insanlarının düşünceleri yüzünden canını sıkma hocam. Öküz gelmiş öküz gidecekler onlar kurtaramazsın.

4. btnotlari

btnotlari Süper Üye Süper Üye

takma kafaya hocam bizim müdürde başka yere taşıyalım senın sınıfı diyor buyrun taşıyın dedim .sende he de gitsin yoksa stres yapar kendını yer bitirirsin

5. H_M

H_M Süper Üye Süper Üye Seçkin Üye

Çok yazık çook...

6. ozgur24

ozgur24 Süper Üye Süper Üye

HOCAM kendinizi yormayin bos beyinler ne desen boş...

7. hakançöllü

hakançöllü Seçkin Üye Seçkin Üye

o sınıf kapatıldığında sizin görev tanımınızda olmayan hiç bir işe yardımcı olmayacağınızı hissettirmeniz yada açık açık söylemeniz gerek bence.

8. hayalcisuat

hayalcisuat Seçkin Üye Seçkin Üye

Öncelikle geçmiş olsun hocam. Müdürler böyledir işte takma kafana. Ancak şöyle bir sorum olacak size, BT sınıfınız herhangi bir proje kapsamın da mı kuruldu yoksa kendi imkanlarınızla mı kurdunuz? zira proje kapsamında ise öyle kolay olmaz kapatması, presedürleri var. onları bi hatırlatın bakalım ne diyecek. İlçe veya il Bt koordinatörünüze de durumu mutlaka bildirin.

9. bomax01

bomax01 Süper Üye Süper Üye

:alkis: :alkis: :alkis:

10. eyolcu

eyolcu Süper Üye Süper Üye

BTR alma, işleri yapma, derse gir çık rahat et. bende öyle yaptım oradan biliyorum:)

11. herohamster

herohamster Süper Üye Süper Üye

izmir bilişim sınıfına önem vermıyor :) sizde 30 saat ders üstüne btr ne diye böyle bir fantazi yaptınız anlamadım...ders saatiniz fazla ise btr sorumluluğunu almanın bir önemi yok...sizin mantığınızda yanlış ben bunları yaptım bana öncelik verilsin demek doğru değil...her ders önemelidir tabiki ama ders saatiniz mevcutken bunu kapatamazlar bunu bimere yazın...yazarkende farazi bir durum olarak yazmayın ortada sadece sözlü bir durumu bimere bildirmek mantıklı değil..durumu mudur beyle görüşün bt sınıfına ihtiyaç olduğunu belirtin kapatılmaması için ilçe bimer ile iletişime geçeceğinizi belirtin...

12. sumunu

sumunu Seçkin Üye Seçkin Üye

30 saate btr al. Yazın gel çalış.
    Haketmişsin hocam.

13. denizlerb

denizlerb Süper Üye Süper Üye

30 saat ders haftalık 20 ekders yapar (nöbet hariç). btr olunca 18 alırsın. neden yaptığın işi artırırken aldığın ücreti düşürdün?

14. ismailt

ismailt Süper Üye Süper Üye

sayın hocam kendini üzme seneye btr almayacağını dersine girip çıkacağını ve yönetmelikte yazılı olan görevlerinin dışına çıkmayacağını müdüre ilet.Seni ya tehdit edecektir ya da şantaj yapmaya kalkacaktır.Böyle yaparsa sizin de mobbing davası açacağınızı ve şuan yanınızdan çıkıp sendikanızın avukatıyla görüşmeye gideceğinizi söyleyin eğer sendikanız yoksa bir sendikaya gidin ama büyük ihtimal müdür eğitim bir sen lidir siz türk eğitim sen ya da eğitim sene geçin.Çünkü müdür eğitim birsen li ise eğitim bir sene geçmeniz size faydalı olmaz malum atasözümüz var bu konuda.Müdürden kesinlikle korkma, koktuğunu beli edersen daha çok üstüne gelir.

15. bilişim07

bilişim07 Aktif Üye

Tehdit edin hocam devletin binlerce lira yatırım yaptığı bilişim sınıfını kafanıza göre nasıl kapatıyorsunuz. Bu işi yukarıdakiler duymasın deyin.

16. hakand

hakand Site Gezgini

yok hocam yanlış anlaşıldım.. btr görevi almadım ama bütün işleri yapıyorum anlamında dedim...

17. hakand

hakand Site Gezgini

valla öyle hocam ya.. 2 gündür aklımı veremiyorum başka birşeye..

18. hakand

hakand Site Gezgini

yukarıdakiler diretirse böyle yapacağını söyledi zaten hocam.. her tarafı kapatabilirmiş.. gerekirse kütüphaneyi bile kapatırım diyor..

19. sertokus

sertokus Süper Üye Süper Üye

Yeni üyesin hocam henüz 8 masajın var. Daha önce üye olup buralarda takılsaydın böyle müdürlere karşı nasıl tavır takınacağını çoktan anlamış olurdun. Bizde geçtik bu yollardan. Dik dur gerisi gelir.

20. btnotlari

btnotlari Süper Üye Süper Üye

hocam o kadar yetkisi warsa okulu kaptatsın :D hatta gelsin bizim okuluda kapattsın guzel olur.. neymiş abi bu

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal