Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama

Olmaz böyle şey...

Konu, 'Ortaokul Uygulama ve Materyaller' kısmında hakand tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal

1. mavi85

mavi85 Seçkin Üye Seçkin Üye

bir defa BT SINIFINI oraya kuran devletin bakanlıkları ve kurumları o sınıfa sahip çıkmalı, dağıtılmasını engellemeli, o bt sınıfı oraya bir amaç için kurulmuş, ama maalesef ne dersimize ne BT sınıflarına kimsenin saygısı yok o kadar yapılan yatırıma masrafa, maalesef devletimiz de bunun denetlemesini yapmıyor, normalde bu ülkenin vergisiyle alınıp oraya konulmuş bilgisayar denetlenmeli, hiçbir müdür yerinden kıpırdatamamalı.

2. kendir_li

kendir_li Seçkin Üye Seçkin Üye

Acaba benmi yanlış okuyorum? Hocamız btr değilim diyor gibi. Ama siz senin haberin yok btr'sin diyorsunuz :D

Sanırım hocamız sonradan bunu belirtmiş.

3. hakand

hakand Site Gezgini

evt hocam btr değilim.. yanlış anlaşıldım..

4. hakand

hakand Site Gezgini

ben okula yeni atandım hocam.. 2.yılım daha.. daha önceden kurulmuş. Hepsi exper bilgisayarların... tm ilçe kordinatörlerine de bildiricem durumu... teşekkür ederim..

5. hakand

hakand Site Gezgini

btr görevi almadım ama yine bütün işler bizde..

6. hakand

hakand Site Gezgini

hayır ben müdür beyin söylediği üzerinde söylüyorum bende bunları yaptım diye.. Kendisi bana onların çalışmaları ortada dedi.. bende onun üzerine söyledim... tm anladım teşekkürler...

7. hakand

hakand Site Gezgini

öyle valla hocam.. Bizim dersimizi kimse önemsemiyor.. Hocalar bile konuşurken napıyonuz ki lab da diyor..

8. hakand

hakand Site Gezgini

Yukarıdakiler sıkıştırıyor zaten diyor hocam..

9. hakand

hakand Site Gezgini

aynen öyle evt... ya bu işlere de bulaşmak istemiyorum.. Ama bakalım eğer kesinleşirse kapatılacağı, gerekli yerlere giderim... teşekkürler..

10. hakand

hakand Site Gezgini

Öğretmenlikte de yeniyim zaten hocam.. inş. teşekkürler...

11. hakand

hakand Site Gezgini

aynen öyle hocam.. yazıktır günahtır ya.. o kadar yatırım var bu sınıfta.. Zamanında kendileri bu labda derse girmiş hiçbir şey yapmamışlar.. Daha sonra sanıyorlar ki herkes öyle.. Daha bilgisayar dersinde ne anlatıldığını bilmeyen hocalar var.. Ne yapıyonuz siz burda diyorlar ya.. Şok geçiriyorum..

12. msingil

msingil Aktif Üye

hocam göreve yeni başlmışsın anladığım kadarıyla, öncelikle kafanı takıp canını kesinlikle sıkma, çalışma ortamın iyi ise bt sınıf olmadan da başarılı işler yapabilirsin, tabi kapanmaması için elinden geleni yap, müdürle konuş güzelce , yeni müfredat programından bahset, kodlama konularının sağlıklı ilerlemesi için bilgisayarların olması gerektiğinden falan. ikna olmaz ise yapabileceğin bir şey yok demektir. senin elinden gelecek budur. boştan yere idarenle ters düşme çünkü okulun yöneticileri karar alırken öğretmenlere sormazlar, o yüzden üzülme boştan yere. öğrencilerine nasıl verimli olursun onu planla bence. etkileşimli tahtalarda ders anlatmak çok da kötü bir durum değil.

diğer branşlarla da kendini kıyaslatma asla çünkü eminim en çok iş yapan öğretmenlerin başında sen geliyorsundur(bu konudan bağımsız olarak söylüyorum bunu).
    kesinlikle kendini üzme.

13. hakand

hakand Site Gezgini

ben hiçbir zaman kendimi kıyaslama konusuna girmedim hocam.. Kıyaslamayı müdürüm yaptı..

Haklısınız hocam.. tabi ters düşmemek de gerekir.. anlatcam elbet, gerisi onların bileceği iş, vicdanlarına bırakıyorum..

14. herohamster

herohamster Süper Üye Süper Üye

sınıf öyle kafasına göre kapatamaz...bunun yönetmelikte belli esasları vardır..siz durumu belirtin kapatılmaması için bimer meb vs her yerle görüşeceğinizi belirtin daha önce paylaşılan yazıları paylaşım eminim int ararsanız güncel bilgilerde bulabilirsiniz..kolay gelsin

15. zaqwert

zaqwert Aktif Üye

arkadaş müdür kendi menfeati için haklı refleks göstermiş,
    müdürlerim mem de değerlendirme formları var hersene sonunda hesaba çekiliyor adamlar
    reklama yönelik her hareketi destekliyorlar
    bunun aksine işine gelmeyen hiç bir işin önemi yok
    sen yaptığın iş olarak 7 24 okulda yatsan kalksan boş...
    ama tübitak sergisine 3 5 proje koy bak nasıl seni destekler
    şuan müdürlerin çoğu kendi koltuğunun selahiyeti için okulu kılıktan kılığa sokmaya çalışıyorlar...
    öğretmen öğrenci 2. planda

16. hakand

hakand Site Gezgini

Paylaşım için teşekkürler hocam..

17. hakand

hakand Site Gezgini

Haklısınız hocam, varsa yoksa Tübitak projesi, resim sergileri.. orasını da bilemem artık bende sonuna kadar mücadele edicem

18. kgunduz

kgunduz Seçkin Üye Seçkin Üye

Çalışma hocam kıymete binersin. Amele gözüyle bakılıyor. Çalışma kral sensin

19. herohamster

herohamster Süper Üye Süper Üye

Bu nasıl bir analiz bir veli meb den yetkili biri ki muhakkak denk geliyordur bu yazilanlara sonrada öğretmenler bir iş yapmıyor yatıyor maaş fazla der..ülkenin gelişimi ve eğitigimiz çocuklar için bu şekilde yaklasmak mantıklı değil mudur yanlışlik yaptığı için bunu sürdürmek gerekmiyor görev ve sorumluluğumuzu yerine getirmek gerektiğini düşünüyorum. .gerisi size kalmış...

20. hakand

hakand Site Gezgini

tabi hocam yine çalışmaya devam ediyoruz.. ama hocamın da sinirden söyledi..

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal