Ölü bir pcnin orjinal windows keyini başka pcde kullanama???

Kodla Büyü

cyberrebir

Site Gezgini
Selam arkadaşlar yeni bir laptop almayı düşünüyorum. Alacağım laptop FreeDos olacak. Daha önceki laptapum çöp oldu. Şimdi merak ettiğim şey şu Eski Laptop altındaki orjinal Keyi Yeni alacağım ( Eski Laptoptaki Sürüm hangisiyse onu kuracam tabi) Freedoslu laptopta orjinal olarak aktifleştirebilirmiyim? Yoksa her laptopla gelen windows anahtarı sadece o pc de mi aktifleşir?
Teşekürler...

Eski laptopunuzdaki lisans oem lisanstır sadece o bilgisayara ve o sürüme aittir başka bir bilgisayarda kullanamazsınız, yeni laptopunuza internetten indireceğiniz windows 10'u kurabilirsiniz çeşitli lisanslama yöntemleriyle lisanslarsınız ancak ben orjinal lisans almak istiyorum derseniz 35 tl civarında n11'de satılıyor http://www.n11.com/arama?q=windows+10&s ... atalogView bende bu şekilde almıştım ve bu şekilde kullanıyorum

Re: Ynt: Ölü bir pcnin orjinal windows keyini başka pcde kullana

Hocam kullanırsınız.
Aynı sürümü kurulumu yapın.
Windows key inizi girin ve sorun çıkarsa telf ile Microsoft Türkiye den aktifleştirin.

Şuan tam kafa karışıklığı yaşıyorum. Çünkü bazı yerlerde kesinlikle olmaz deniliyor bazı yabancı sitelerde de COBOL Hocamızın dediği gibi sıkıntı çıkarsa microsoftu telefonla arayın diyorlar... Neyse bir ara denerim burdan cewaplarım. Teşekkürler

Lisamslama kolay iş Kapadokya hocamın dediği gibi de, Maksat orjinal key boşuna gitmesin diye düşündüm. olursa süper olur :)

Re: Ynt: Ölü bir pcnin orjinal windows keyini başka pcde kullana

COBOL' Alıntı:
Hocam kullanırsınız.
Aynı sürümü kurulumu yapın.
Windows key inizi girin ve sorun çıkarsa telf ile Microsoft Türkiye den aktifleştirin.
:+1: :+1:

bu nasıl sorudur yaaaa... internet aktifleştirme crackleri ile dolu :-1: :-1: :-1:

Geri