Ömür Boyu Bedava Domain Hosting ve VPS

Kodla Büyü

comp_teach

Seçkin Üye
Seçkin Üye

LifeTime Free Domains + LifeTime Unlimited Hosting + VPS

NrRaWa.png

RolmB7.png

3YnrP0.png

Buradan Ref İle Üye Olunuz Lütfen!

https://ohosti.com/aff.php?aff=99

TEŞEKKÜRLER

hiç umudum yoktu hocam ama inanın her şey kusursuz
çok teşekkürler sayın hocam

Hocam teşekkürler de biraz daha ayrıntı verebilir misiniz? Yani sitede yazan "Free Shared Hosting" , "Free Reseller Hosting" , "Free VPS Hosting" ne farkları var, ne işe yararlar. Ayrıca mesela free vps hosting planlarında "free sun package" , "free moon package" hepsi bedava mı? Free moon package'da 3. plan 1 Tb web space yazıyor o bedava mı, altta yazan "refferal points 100 $ minimum" ne anlama geliyor?

Hizlari iyiyse cok onemli olmayan sitelerde hosting denenebilir. Domain icin 1 yil sonunda ucret isterler tahminimce ya da tasimada isterler ama hostingde yedekli calisilirsa kapansa bile farkli bir host ile devam edilebilir

1 sene de olsa iyiymiş geçici olarak kullanılabilir, denedim sıkıntısız görünüyor.

Kısa bir süre için mi sayın hocam ? Şu an değil de ileriki bir iki projede işe yarayabilir....

uzantilarina göre free iyice kontrol edelim lütfen... ben güvenemedim acikcasi...

bidene' Alıntı:
1 senede olsa bedava. hizmetleri de çok iyi

ben memnun kaldım kampanya kısa süreli sanırım en azından öğrencilere site yaptırdığımızda yayınlama olarak kullandırtılabilir.

Ben öğrencilerime üyelik oluşturtup yaptığımız site uygulamalarını oraya yükletmeyi düşünüyorum sürekli

biltek07' Alıntı:
kullanımı hakkında bilgi verebilecek olan varmı arkadaşlar

kullanımı oldukça basit hocam daha önce ücretli olarak kullanmışsan rahat çözersin gir cpaneline gereken işlemlerini yap

Geri