Önemli bi soru İL İÇİ Atamaları

Kodla Büyü

partales

Site Gezgini
1 yıldır görev yaptığım okul ilkokula dönüştürüldü. Şuanda yapılan il içi atamalarda tayin istemem gerekir ancak kurumda 3 yılım dolmadığı için il içi tayin isteyemeyeceğimi söyledi milli eğitim. Okul dönüştüğü için 3 yıl şartı olmadığı söylememe rağmen tayin isteyemeyeceğimi söylüyorlar. Benzer durumda olup da tayin isteyebilen ya da bilgi olan varsa cevap yazarsa sevinirim.

Bildiğim kadarıyla okulun dönüşmesi tayin isteyebilmek için yeterli ve geçerli bir sebep

Klavuzu gözlerine sok ikna olurlar. Tayin isteyebilirsin sebep ise okulun dönüştürülmüş. Şuanki atamanın yapılmasının tek nedenide bu.

isteyebilirsin hocam

5- Norm kadro fazlası öğretmenler ile 2012-2013 ve 2013-2014 eğitim ve öğretim yılından itibaren
görevli olduğu okulun dönüştürülmesi, kapatılması ya da norm kadro uygulaması nedeniyle görev
yerleri değiştirilen öğretmenlerin yer değiştirmelerinde, bulundukları eğitim kurumunda en az 3 (üç)
yıllık çalışma şartı aranmayacaktır.

aynı maddeden norm fazlası olmadıgım halde istedim haziranda

siz tercihinizi yapın durumunuzla ilgili seçeneği de seçin.

eğer onay vermeyiz derslerse size dava açarım deyin. yok siz haklı olduğunuzdan eminseniz bana yanlış beyandan dava açın deyin

Geri