Online kurs planı hazırlama ve kurs süresi hesaplama

Kodla Büyü

El-Hattal

Üye
Halk Eğitim Merkezleri için online olarak kurs planı hazırlama, ayrıca kurs bitiş tarihi hesaplama sistemi geliştirdim, desteklerinizi bekliyorum.

Sitemizin Mesaj Gönder butonu ile içerik eklenmesini istediğiniz kursları iletebilirsiniz.

Ekli dosyalar

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    214.6 KB · Görüntüleme: 2,306
  • 2.jpg
    2.jpg
    221.5 KB · Görüntüleme: 2,202
Kurs hesaplamada çıkarılacak günler girilmesine rağmen hesaplarken onlarıda dahil ediyor. bilginize.

Ekli dosyalar

• 2016-05-31 14-00-43 Ekran görüntüsü.png
    2016-05-31 14-00-43 Ekran görüntüsü.png
    251 KB · Görüntüleme: 2,100
  • 2016-05-31 14-01-11 Ekran görüntüsü.png
    2016-05-31 14-01-11 Ekran görüntüsü.png
    50.4 KB · Görüntüleme: 2,080
Hocam öncelikle tebrik ederim. şimdi bir deneme yaptım 160 saatlik bir kurs için ama planda toplam 166 saat çıkıyor. diğer konuda hocam pdf olarak kaydetme özellikliği aktif değil sanırsam... Ama iyi düşünülmüş güzel bir uygulama ellerinize sağlık....

ok46500' Alıntı:
Hocam öncelikle tebrik ederim. şimdi bir deneme yaptım 160 saatlik bir kurs için ama planda toplam 166 saat çıkıyor. diğer konuda hocam pdf olarak kaydetme özellikliği aktif değil sanırsam... Ama iyi düşünülmüş güzel bir uygulama ellerinize sağlık....

Sayın hocam hesaplamanızda en son Cuma günü 4 saat ders olduğundan toplam 156 saat yapıyor, en son cumartesi günü 10 saat değil 4 saat ders koymanız lazım, hesaplamayı elle yaparsanız son gün 4 saat ders koymanız gerekir zaten.

Ben oraya bir mantık uyduramadım sanırım, ya da ilk defa karşılaştım, bir çözüm bulurum mutlaka. Teşekkürler ilginiz için.

compteach06' Alıntı:
Destekleme kursları icinde olursa super olur. Ellerinize saglik.

Hocam destekleme ve yetiştirme kursları için ayrı bir sayfa yapıcam ama henüz vakit ayıramadım, içerik eklemesi gerçekten çok vakit alıyor. En kısa zaman da el atıcam.

Toplam süreyi değiştirebilmeliyiz.
Mesela bilgisayar kullanımı minimum 160 ama maksimumda 240 saate kadar verilebiliyor.

yani modül modül süreleri girilebilmeli.

mevzuat' Alıntı:
Toplam süreyi değiştirebilmeliyiz.
Mesela bilgisayar kullanımı minimum 160 ama maksimumda 240 saate kadar verilebiliyor.

yani modül modül süreleri girilebilmeli.

Hocam ben direk sabit modül sürelerini göz önünde bulundurarak düşündüm, o kısım düşünmemiştim. Tercih olarak onu da eklerim. Teşekkürler görüşünüz için.

Emeğine sağlık hocam.
Geliştirmeyi düşünüyorsanız öneri olarak rehberlik çerçeve planı eklenebilir, branş ders planları bt gibi değişken mi bilmiyorum ama sabitse bu planlar eklenebilir.

hocam emeğinize sağlık çok güzel olmuş, pdf çıktı alınana kadar şimdilik arkadaşlar PDFill ile idare etsinler artık :) tekrardan tebrikler

the_korsan' Alıntı:
Emeğine sağlık hocam.
Geliştirmeyi düşünüyorsanız öneri olarak rehberlik çerçeve planı eklenebilir, branş ders planları bt gibi değişken mi bilmiyorum ama sabitse bu planlar eklenebilir.

Hocam görüşleriniz için çok teşekkür ediyorum, ekip olmadan işler yavaş yürüyor malesef ama rehberlik ve branş dersleri konusunda tecrübeli birileri beni aydınlatırsa tabi ki eklemek isterim.

Rehberlik çerçeve planı nedir, içerikler nelerdir vs..

Hocam emeğinize sağlık gayet güzel olmuş...

BTY gibi derslerinde 5.,6. sınıflarda Yetiştirme Kurslarına eklenmesi gerekli fikrimce... dilerseniz yardımcıda olmak isterim.

Sayın Hocam
Sakıncası yoksa nasıl bir döngü kullandığınızı merak ettim. Ayrıntıya inmenize gerek. Genel mantık olarak nasıl bir döngü kullandığınızı paylaşır mısınız? Özelden de olabilir.

Mantigini paylasmaz artik parali oldu o site.usta ogreticiler resmen sömürülüyor.Her plandan 3 lira 5 lira

Cidden döngüyü merak ettim. Çünkü kompleks bir yapı olmasına rağmen dağıtım çok başarılı. Bakanlığın e-yaygında ayrı bir planlama yapmak zorunda kalmasına rağmen arkadaş olayı çözmüş.

Geri