Online Menajerlik oyunu tavsiyesi

Kodla Büyü
yadigartbaykal' Alıntı:
linkleri inceledim fakat hep kredi veya ekstradan ücretlerle diğer takımlara karşı avantaj sağlıyorsunuz ki o da eşit şartlar olmuyor, hattrick iyi gibi hala
Yazdığım oyunu 3 yıldır oynuyorum, kredi olayı var fakat kredi takımın başarısına doğrudan katkı sağlamıyor. Kredi sadece menajerin işlerini kolaylaştırıyor. Bazı oyunlarda kredi oyun parasına çeviriliyor veya fazladan antrenman kampı vs. veriyor. PPM 'de ise bu gibi konularda kesinlikle eşitlik var.

www.dugout-online.com
Bu oyunu tek geçerim. Uzun yıllardır oynuyorum. Transfer ve stat gelirleri gerçeğe çok yakın. Antrenman Sahaları, antrenörler, kondisyon merkezi, genç akademisi, hotel vb. gibi takımınızı geliştirebiliyorsunuz. Tavsiye ederim.

hattrick.org :+1:

6-7 yıldır devam ediyorum.

8. ligden başladığım oyunda 5. ligden yukarıya çıkamadım. Her hafta en az 10-20 dakika bakmak gerekiyor. Maçlar Pazar günü 16:30 gibi oynanıyor, hazırlık maçları Çarşamba sabah. Maç saatlerinde açarsanız kendi maçınızı ya da kümenizdekilerin ya da herhangi bir takımın maçını canlı anlatım ile takip edebiliyorsunuz. Eğer seyretmet istiyorsanız bazı Firefox eklentileri vardı, kurunca maçınızı seyredebiliyorsunuz da, ancak sahada oyuncu olarak küçük noktalar görüyosunuz. Ona gerek yok anlatım zaten süper.

Site MEB'den açılmıyor.

arkadaşlar bende oyuna başlayacam ama karar veremedim herkes kendi oynadığı siteyi övmüş ben ne yhapayım şimdi :puhaha:

pasific' Alıntı:
top eleven 2015 nedersiniz . başlasam mı :?:

benim davetimle oyuna kayıt olan arkadaşım geçen baktım 9.seviyeye gelmiş süper kadrosu var. ligi en kötü 3.bitirmeme rağmen daha 6.seviyedeyim. bu nasıl iş? :eek:

Hattrick candır. 7-8 sene oynadım ama takımım için iflas kararı çıkartılınca bıraktım. Çok da üzülmüştüm hani :cry:

Geri