Operatör ve tarife tavsiyesi.

Kodla Büyü

hbbkr

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Merhabalar yıllardır Vodafone u kullanıyorum. Aslında çok memnunum fakat artık tarifeye fazlasıyla para verdiğimi düşünmeye başladım. Bir ayım var taahhütün bitmesine. Bana tavsiye edebileceğiniz operatör ve tarife var mıdır ? Aslında daha çok kalite açısından merak ediyorum. Türk Telekom ya da bim cel çekim gücü nasıl. Turkcel kullanmıştım ama onun tarifeleri de çok ucuz değil.

Ben de aynı durumdayım, 45 tlye türk telekomun 15 gb internetli tarifesi var onu düşünüyorum.

Son düzenleme:
Merhabalar yıllardır Vodafone u kullanıyorum. Aslında çok memnunum fakat artık tarifeye fazlasıyla para verdiğimi düşünmeye başladım. Bir ayım var taahhütün bitmesine. Bana tavsiye edebileceğiniz operatör ve tarife var mıdır ? Aslında daha çok kalite açısından merak ediyorum. Türk Telekom ya da bim cel çekim gücü nasıl. Turkcel kullanmıştım ama onun tarifeleri de çok ucuz değil.
vodafone'lu olup memnun olan bir kişiyi ilk defa gördüm, vodafone merkeze çok yakınsınız herhalde.

hattımı vodafonedan almıştık, bir yakınımın orada hiç çekmiyordu, şikayet ettik 2 senede düzeltemediler, 2 sene sonra başka operatöre geçtim, o zaman düzelttiler. ondan sonra da bir daha vodafone geçmedim. gördüğüm, duyduğum en sorunlu operatör.

vodafone'lu olup memnun olan bir kişiyi ilk defa gördüm, vodafone merkeze çok yakınsınız herhalde.

hattımı vodafonedan almıştık, bir yakınımın orada hiç çekmiyordu, şikayet ettik 2 senede düzeltemediler, 2 sene sonra başka operatöre geçtim, o zaman düzelttiler. ondan sonra da bir daha vodafone geçmedim. gördüğüm, duyduğum en sorunlu operatör.

Hocam evet belli kesimlerde çekmiyor bulunduğunuz yerle alakalı bu durum. Çalıştığım yer olsun memleketimolsun çok iyi çekiyor .

turkcell zengin işi. ttnet, pttcell, bimcell, vodafone arası git gel yapmak en iyisi. Bir vodafoneye bir de ttnet ve yancıları gurubuna daldan dala :D

Bimcell çünkü taahhüt yok. Her yıl zam yok. Paketler makul.
paket_banner_300316-01min (1).jpg

Var mı Bimcell kullanıp tavsiye eden?

ben de TTmobil kullanıyorum tahahütüm bitiyor ve yeni bir tarife bakıyorum.
Mevcut tarifede 10gb+ 750 dk 32 TL ödüyordum vergi dahil:(

Bimcell paket almaya da gerek yok. Bimdan bime 20 krs dk sı 3 hattın iki si bimcel da ama bulunduğum yerde en iyi çeken şu an vodafone.. Onların da kampanya yok

Evimizdeki 3 hattın 3ü de bimcell. TT ile herşey aynı zaten uygulama olsun sil süpür olsun.
Zaten bimcell, Turktelekom hizmeti. Her şeyi aynı, kusurları bile. Örneğin dün hattımda internet paketim olduğu halde internet kullanımlarım ücretlendirilmiş. Hata olduğu ücretlendirmedeki fiyattan da anlaşılıyor. Hangi operatör 1 gb veriyi 1 kuruşa verirki. Haksızlığa uğradığım için müşteri hizmetlerini arayıp uyardım. Sabah talep oluşturdular. Sonuç yok. Tercih ederken bunları da dikkate almak lazım.
Screenshot_2021-06-24-15-17-32-372_com.tmob.AveaOIM~2.jpg

valla bu bimcell kafama yattı :D Paylaşan arkadaşlar sağolsun. Ben de şimdi nereye zıplasam diye düşünüyordum. Vodafone taahhütüm bitti. Hemen zam yapıyor uyanıklar.
Hocam benim de 9 ağustos itibariyle Turkcell sözleşmem bitiyor, bugün bimcell e geçtik, 20 GB 750 dk 750 sms 42 TL olan tarifeye. Taahhüt vs olmaması aklıma yattı, baktım olmadı farklı bir operatöre geçerim.

Hocam benim de 9 ağustos itibariyle Turkcell sözleşmem bitiyor, bugün bimcell e geçtik, 20 GB 750 dk 750 sms 42 TL olan tarifeye. Taahhüt vs olmaması aklıma yattı, baktım olmadı farklı bir operatöre geçerim.
Ben de geçen hafta geçtim hocam. Beğendim. Mobil İnternet lazım olmayınca paket açmadım. Kimse niye para harcamıyorsun diye aramadı. Taahhüt yok. Temiz iş. Omd bunu beğendi. :D

Ben ilçe merkezindeyim hocam, TTNet buralarda iyi çekiyor 4g vs sıkıntı yok, aynı altyapı aynı şartlarda tarifeler 59 TL den başlıyor bir de taahhüt sözleşme vs derdi tasası olmaz hiç yoktan, oğlanın saati için kullandığımız hattı da geçirmeyi düşünüyorum memnun kalırsam, boş yere fazla para vermeye gerek yok

Dün bime uğradım dediğiniz paket işi bitmişti. En hesaplisi 15gb 43 lira olmuştu, Bugün nasıl gecebildiniz acaba?

Dün bime uğradım dediğiniz paket işi bitmişti. En hesaplisi 15gb 43 lira olmuştu, Bugün nasıl gecebildiniz acaba?
Hocam paket yükleme işi hat açılışı yapılınca oluyormuş ama listede vardı dost xl diye 20gb 42 TL (tabi telsiz kullanım vs ekstra, onu da ekleyince 45 civarında olur)

Ben de geçen hafta geçtim hocam. Beğendim. Mobil İnternet lazım olmayınca paket açmadım. Kimse niye para harcamıyorsun diye aramadı. Taahhüt yok. Temiz iş. Omd bunu beğendi. :D
Hocam peki TL yükleme ve kullanım takibini nasıl yapıyorsunuz, mobil uygulama vs kullanılıyor mu

• Beğen
Tepkiler: omd
O eski afistir hocam dediğim gibi paketlerden 20gb çıkarılmış, 15gb 43 olmuş.

Geri