Operatör ve tarife tavsiyesi.

Kodla Büyü
Hocam peki TL yükleme ve kullanım takibini nasıl yapıyorsunuz, mobil uygulama vs kullanılıyor mu
Türk telekom uygulamasını kur hocam. Her hafta bir kez sil süpür ile hediye de veriyor GB-dk vb. TL yükleme için hem TTNet uygulaması hem de bankadan Türk Telekom seçerek TL yüklemesi oluyor. Son seçenek de alışverişe gidince BİM'den yüklemek.

Bu başlığı açarken cevap geleceğini çok düşünmemiştim ben de yaklaşık üç haftadır Türk Telekom kullanıyorum. Vodafone u bıraktım. Keşke daha önce yapsaymışım diyorum boşu boşuna para ödüyorum. Bundan sonra yılı dolunca operatör değişikliği yapacağım ama Türk Telekom dan memnunum çekim gücü falan benim bulunduğum bölgede çok iyi.

yıllardır Türk Telekom müşterisiyim. vermiş olduğum taahüt 15 gün sonra bitiyor. Kamu çalışan 20 GB tarifesini kullanıyordum ve 117 TL ödüyordum. mobil uygulamadan bana gelen teklif ise 30 Gb+2000 Dk+1000 sms için 392.7 fiyat demişler, geçebileceğim başka bir teklif yok. bence çok para ve bu kadar int ihtiyacım yok zaten okuldaki ve evdeki interneti kullanıyorum bana 15 gb yetiyordu aylık.diğer operatörlere de baktım onlarda da fiyatlar uçmuş .
bu tarife çok uygun referans olacak birilerini bulmam lazım :)

Ekli dosyalar

• Screenshot_1.jpg
    Screenshot_1.jpg
    18.8 KB · Görüntüleme: 71
yıllardır Türk Telekom müşterisiyim. vermiş olduğum taahüt 15 gün sonra bitiyor. Kamu çalışan 20 GB tarifesini kullanıyordum ve 117 TL ödüyordum. mobil uygulamadan bana gelen teklif ise 30 Gb+2000 Dk+1000 sms için 392.7 fiyat demişler, geçebileceğim başka bir teklif yok. bence çok para ve bu kadar int ihtiyacım yok zaten okuldaki ve evdeki interneti kullanıyorum bana 15 gb yetiyordu aylık.diğer operatörlere de baktım onlarda da fiyatlar uçmuş .
aynı durumdayım.
mevcut tarife neredeyse 4 katına çıktı.
ama emniyet tarifeleri gerçekten uygun.

NETGSM tarifeleri uygun kullanan var mı benimde bir ay sonra taahhütüm bitecek olumlu yorumlar gelirse geçmeyi düşünüyorum.

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.JPG
    Ekran Alıntısı.JPG
    54.5 KB · Görüntüleme: 74
Merhaba.
Mart ayında NETGSM'ye geçtim. Anladığım kadarıyla Turkcell vericilerini kullanıyorlar. Bankalardan gelen onay smsleri ile ilgili bir problem dışında sorun yok. Web sayfalarında da söyledikleri gibi; Bankalarla entegrasyon konusunu henüz halledememişler. Benim kullandıklarım: Halkbank ve Yapı kredi onay smslerini alamıyorum. İş bankasında sorun yok. Başka da bir sorunla karşılaşmadım.

Screenshot_4.jpg

bim türk telekom altyapısını mı kullanıyor bu daha uygun gibi netgsm doğru mu? böyleyse hemen geçelim

Ekli dosyalar

• Screenshot_5.jpg
    Screenshot_5.jpg
    37.5 KB · Görüntüleme: 52
bu tarifelerle ilgili 2 ay önce cimere öneri yazısı yazdım cevap dün geldi. operatörlerle anlaşma yapılması gerekliliğini vurguladım. Destek hizmetlerinden gelen cevap "Konu ile ilgili GSM operatörleriyle görüşmeler devam etmektedir" yanıtı geldi. İnşallah bir anlaşma sağlanır

bu konuda bence tüm öğretmenlerin cimere öneri istek bildiriminde bulunması konunun hızlanmasını sağlayabilir

bu tarifelerle ilgili 2 ay önce cimere öneri yazısı yazdım cevap dün geldi. operatörlerle anlaşma yapılması gerekliliğini vurguladım. Destek hizmetlerinden gelen cevap "Konu ile ilgili GSM operatörleriyle görüşmeler devam etmektedir" yanıtı geldi. İnşallah bir anlaşma sağlanır
nasıl bir anlaşma söz konusu

Türktelekom (Zamanın Aycell'i) ilk çıktığında öğretmen sayısı çok olduğu için ucuz hat dağıttılar. Her yerde kullanıcımız olsun diye düşündüler.
Günümüzde öğretmen olmamızın onlara bir faydası olmadığı için bizi bir kenara ittiler. Umursamıyorlar.

Tabi bakanlığında bu konuda duyarsız olduğunu düşünüyorum.

Merhaba.
Mart ayında NETGSM'ye geçtim. Anladığım kadarıyla Turkcell vericilerini kullanıyorlar. Bankalardan gelen onay smsleri ile ilgili bir problem dışında sorun yok. Web sayfalarında da söyledikleri gibi; Bankalarla entegrasyon konusunu henüz halledememişler. Benim kullandıklarım: Halkbank ve Yapı kredi onay smslerini alamıyorum. İş bankasında sorun yok. Başka da bir sorunla karşılaşmadım.
onay sms'i önemli ama

Merhaba.

onay sms'i önemli ama
Ziraat ve enpara da sorun var mı?
Bana aylık 100 dk 1-2Gb internet yeterli. Ucuz bir tarife arıyorum

Merhabalar yıllardır Vodafone u kullanıyorum. Aslında çok memnunum fakat artık tarifeye fazlasıyla para verdiğimi düşünmeye başladım. Bir ayım var taahhütün bitmesine. Bana tavsiye edebileceğiniz operatör ve tarife var mıdır ? Aslında daha çok kalite açısından merak ediyorum. Türk Telekom ya da bim cel çekim gücü nasıl. Turkcel kullanmıştım ama onun tarifeleri de çok ucuz değil.
Vodafone yeni müşteri bulmak için inanılmaz indirimler yaparken mevcut müşterilerine bindirimler yapıyor. Ben Şubat ayında turkcelle geçtim hemde Vodafone odedigimden daha az paraya daha iyi sartlarla

Ziraat ve enpara da sorun var mı?
Bana aylık 100 dk 1-2Gb internet yeterli. Ucuz bir tarife arıyorum

Enpara’nın şifreleri uygulamaya da geliyor zaten

“Netgsm hatları, internet bankacılığına giriş yaparken bazı bankalar tarafından gönderilen onay-şifre SMS'lerini alamamaktadır. Garanti BBVA, Ziraat Bankası, Halkbank, Denizbank, Şekerbank ve Emlak Katılım Bankası entegrasyonlarını yaptıkları için bu bankaların internet bankacılığını kullananlar Netgsm hatlarına onay-şifre SMS'lerini alabilirler. Bunların haricindeki diğer bankalarla entegrasyon sürecimiz devam etmektedir. Entegrasyonlar tamamlandıkça buradan duyurulacaktır. İnternet bankacılığına girişte kullanılan onay-şifre SMS'lerinin haricinde bankaların gönderdikleri diğer SMS'ler gelmektedir.“

Son düzenleme:
Geri