Optik Okuma Programı Android ve İOS için ÜCRETSİZ

Kodla Büyü
Fikir aklımda saklıydı, hatta ismek kursunda android kursu açılacaktı başvuru yaptım ancak kursa gidemedim. Gitti bir fikir daha :(

Siteye ücretsiz üye olduktan sonra, bu pano sizi karşılar burada biraz ingilizcesi iyi olanlar her istediklerini yapabiliirler

Ekli dosyalar

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    84.9 KB · Görüntüleme: 1,287
student sekmesinde export new list dediğinizde hazır excel listenizden listeleri ekleyebilirsiniz

Ekli dosyalar

• Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    114.7 KB · Görüntüleme: 1,277
yeni sınav oluşturmak içiin course den new course

Ekli dosyalar

• Screenshot_3.png
    Screenshot_3.png
    82.9 KB · Görüntüleme: 1,277
oluşturduğunuz course a öğrencileri atayın

Ekli dosyalar

• Screenshot_4.png
    Screenshot_4.png
    58.1 KB · Görüntüleme: 1,275
ve ardından yeni quiz tanımlayın

Ekli dosyalar

• Screenshot_5.png
    Screenshot_5.png
    86.9 KB · Görüntüleme: 1,274
  • Screenshot_6.png
    Screenshot_6.png
    70.4 KB · Görüntüleme: 1,274
Tanımladığınız quiz e course atayın

Ekli dosyalar

• Screenshot_6.png
    Screenshot_6.png
    91.1 KB · Görüntüleme: 1,275
  • Screenshot_7.png
    Screenshot_7.png
    41.5 KB · Görüntüleme: 1,275
Daha sonra telefondan istediğiniz quiz e girip düzenleyebiliyorsunuz. Soru sayısını ayarlayıp doğru cevapları beliliyorsunuz. Umarım faydalı olmuştur.

öğrenciyi eklemeden yaptığımda da bu id tanınmıyor devam etmek istermisin gibi bişey soruyor ok düğmesi tıklanmıyor rescan yapmaya mecbur ediyor dolayısıyla tüm öğrenciler mutlaka önce eklenmek zorunda

evet ücretsiz ama belirli başka özellikler isterseniz ücret ödeniyor. Ama bu haliyle bana yetiyor

Arkadaşlar başlığı gördüğümden beri uğraştım sonunda bedava ve öğrenci isimlerini excel den yükleyebildiğimiz adroid ve bilgisayarda da çalışabilen güzel bir uygulama buldum. Denedim gayet başarılı bir şekilde çalışıyor.
gradecam 3
http://www.gradecam.com/

fbby' Alıntı:
Arkadaşlar başlığı gördüğümden beri uğraştım sonunda bedava ve öğrenci isimlerini excel den yükleyebildiğimiz adroid ve bilgisayarda da çalışabilen güzel bir uygulama buldum. Denedim gayet başarılı bir şekilde çalışıyor.
gradecam 3
http://www.gradecam.com/
Hocam trial versiyonmuş 2 aylık

İlk denememde bende kameranın devreye girmediğini düşünmüştüm lakin 3. sayfada bulunan yönergeyi adım adım uyguladığımda işlemleri eksik yaptığımı fark ettim. Kamera sorunsuz devreye girdi.
Kalite konusuna gelirsek birkaç optik form çıkarıp denedim uygulamayı ve bazı formları anında okurken bazılarında zorlandığını gördüm. Tabi okuma kalitesini test etmek adına silik ve farklı işaretlerde eklemiştim. Sebebin bu olma ihtimali yüksek. Süper olmasa da bence oldukça iyi sayılabilecek bir uygulama.

Geri