ORDU İL DIŞI 2013

Kodla Büyü

g.cetin.66

Süper Üye
Süper Üye
ARKADAŞLAR ORDUYU TALEP EDENLER KİMLER ACABA PUANINIZI YAZARMISINIZ ?
böteliyim 70 puanım var doğu görevim kalktı orduda merkez öncelıklı olmak uzere cogunu yazacam .

vardamı yok yoksa yok tamı yok , kısacası orduyu yazacak yokmu yazsanızda bılsek ?
puanlarınızla bırlıkte lutfen ;)

ben ilk sıraya yazıyorum başta merkez okullar sonrasında ünye puanım 72. 7 tane okul yazdım gelirse artık. muhtemelen bizim puanlar az kalacak ama hayırlısı bakalım

İhtimali düşükte olsa umut dünyası işte

Böte 60 Puan
Merkez,Gülyalı,Perşembe Toplam 6 okul

Hayırlısı ile...

Ordudaki okulları yazabilir misiniz arkadaşlar, merak ettim hangi okullar açılmış

Aranızda Ünyeli var mı ? Bu Ünye İnkur Ortaokulu nedir , nasıl gidilir , nasıl gelinir , nerde kalınır bilen var mı ?

ordu ünye Mehmet akif Ersoy a çıktı benim tayin herkese hayırlı olsun

Forumtor' Alıntı:
Aranızda Ünyeli var mı ? Bu Ünye İnkur Ortaokulu nedir , nasıl gidilir , nasıl gelinir , nerde kalınır bilen var mı ?
hocam ben unyede görev yapıyorum. inkur o kadaruzak degil arkadaslar araclar ile gelişgidiş yapıyor servis var sıkıntı yaşamassın hayırlı olsun

mutlu112' Alıntı:
Forumtor' Alıntı:
hocam ben unyede görev yapıyorum. inkur o kadaruzak degil arkadaslar araclar ile gelişgidiş yapıyor servis var sıkıntı yaşamassın hayırlı olsun

Teşekkür ederim hocam. Pekiyi Ünye'de barınma olanakları nasıl , kiralar ne kadar ? Evler sobalı mıdır kaloriferli midir ? Sosyal imkanları nasıldır. Kısaca bahsederseniz çok memnun olurum

hocam ben suanda sitede kalıyorum kaloriferli 3 80 kira veriyorum muhtemel sen 400 ile başlarsın yıllık 650ile 700 dolar arasında yakıt parası verrirsin. sobalı tutarsan 300 bulursun 2 ton kömür ile kısı cıkartırsın ünye hairka bir yer cook menun klacagına inanıyorum. benim taayinim mersine cıktı bende hafta sonu tasınırım insallah..sosyal imkanları çok iyi.. aradıgın herseyi bulabilirsin . yazzın pasooo deniz yaparsın :=)

mutlu112' Alıntı:
hocam ben suanda sitede kalıyorum kaloriferli 3 80 kira veriyorum muhtemel sen 400 ile başlarsın yıllık 650ile 700 dolar arasında yakıt parası verrirsin. sobalı tutarsan 300 bulursun 2 ton kömür ile kısı cıkartırsın ünye hairka bir yer cook menun klacagına inanıyorum. benim taayinim mersine cıktı bende hafta sonu tasınırım insallah..sosyal imkanları çok iyi.. aradıgın herseyi bulabilirsin . yazzın pasooo deniz yaparsın :=)

Teşekkür ederim hocam. Daha fazla ayrıntıyı artık gittiğimiz zaman bulacağız. Size de yeni görev yerinizde başarılar dilerim :)

g.cetin.66' Alıntı:
Gülyalı turnasuyu kız Anadolu lisesine atandım ;) eşim için es durumunu beklıyorum

Hayırlı olsun hocam. Benim de tercihlerim arasındaydı benden 1 puan fazlayla almışsınız okulu. Ücretli öğretmenlik yaptığım sürelerin puanını tembellik edip ekletmedim sene içinde yoksa o okul benimdi şimdi :D

g.cetin.66' Alıntı:
Gülyalı turnasuyu kız Anadolu lisesine atandım ;) eşim için es durumunu beklıyorum
hocam ben gecen yıl ordaydım. okul hakkında sormak istediğin iz birşey var ise sorabilirsiniz...

Geri