Ordu

Kodla Büyü
Puan 69..
Önce samsun sonra Ordu merkez ya da sahil ilçeleri..
Öncelik meslek lisesi..

ben de şaşırdım.
il dışı 46 kontenjan var ama yazan yok.
fırtına öncesi sessizlik mi ne:))

ben isteyemiyorum :verymad: yoksa yazardım :?

Ben şu anda Ordu Merkez Altınfındık İlköğretim Okulunda görev yapıyorum. Ordu yu tavsiye ediyorum. İldışı tayin istedim, ben gidiyorum. Gelenler rahat edeceklerdir. Okuldan okula farklılık mutlaka vardır. 2 yıl Kabadüz de göre yaptım, kabus gibiydi. 2 yıl da merkezde görev yaptım çok rahat ettim. Ordu nun ilçelerini tavsiye etmiyorum. Genelde dağ başında ve gelişmemiş yerler. Ama merkez korkunç bir hızla gelişiyor. Ben İzmirliyim, adeta küçük İzmir gibi.

vay vay vay sessiz orduya bak sen egitimhanedeki 06.06.2010 11:17 deki sıralama
Bu ne böyle ya il dışında 9.sıradayım bide buraya dahil olmayanlar vardır hadi hayırlısı bakalım
1- ankarali_06 104 İl Dışı
2- aretias 100 İl Dışı
3- blue123 95 İl İçi
4- berkerkilic 94 İl Dışı
5- HakanHanES 94 İl Dışı
6- sel322 82 İl Dışı
7- fatsali_52 75 İl Dışı
8- mergul52 73 İl Dışı
9- bearshare 70 İl İçi
10- faleag 70 İl Dışı
11- akedil 67 İl Dışı
12- kadirkose_55 65 İl Dışı
13- adora 60 İl Dışı
14- nail3850 53 İl Dışı
15- nalanak 52 İl Dışı
16- ersinsatafatli 52 İl Dışı
17- Betül09 51 İl Dışı
18- camis27 43 İl Dışı
19- servette_66 33 İl Dışı
20- qwera 32 İl Dışı
21- osayrac 32 İl Dışı

6-7. tercihten sonra orduyuda yazmayı düşünüyorum ilk tercihler giresun mania çanakkale diye devam edecek orduyla son bulcak inşallah biri çıkarda tayin olurum. puanım 39

Eşim Ünye ye atandı, ben fatsa ya...
Fatsayı iptal edip eş durumumu istesem, yoksa fatsa ünye arası 20 km. gidiş gelişmi yapsam..
Fatsa-Ünye oraları bilen fikir verebilecek varmı :?: :eek:

bozo0660' Alıntı:
Fatsayı iptal edip eş durumumu istesem, yoksa fatsa ünye arası 20 km. gidiş gelişmi yapsam..
Nereden geldiğinize göre değişir.İkisi de iyi veye kötü denilebilir.Sadece tek sey söyleyeyim.DENİZ kenarı her zaman daha iyidir.

bozo0660' Alıntı:
Belki atandığınız kurumları yazarsanız kurumun iç huzuru hakkında bilgi edinebilirsiniz.

abtani' Alıntı:
bozo0660' Alıntı:
Belki atandığınız kurumları yazarsanız kurumun iç huzuru hakkında bilgi edinebilirsiniz.
Eşim ünye Adnan Menderes ticaret, ben Fatsa Ticaret meslek...
Mesele Ünyeden fatsaya gidiş geliş mantıklımı.. yoksa iptal edip özür grubumu istesem.. :?:

bozo0660' Alıntı:
abtani' Alıntı:
bozo0660' Alıntı:
Eşim ünye Adnan Menderes ticaret, ben Fatsa Ticaret meslek...
Mesele Ünyeden fatsaya gidiş geliş mantıklımı.. yoksa iptal edip özür grubumu istesem.. :?:

benim de ünye eml ye çıktı hocam fatsa güzeldir ünye daha bi güzeldir bence şansınızı dahada zorlamayın ünye fatsa arası geliş gidiş çok rahat yapılıyor zaten 20km mesafe her 10 dakikada bir araba bulursunuz hiç bir sıkıntı olmaz

bozo0660' Alıntı:
hocam benim bildiğim farklı illere çıkarsa iptal edebilirsiniz aynı ilin farklı ilçelerine çıkarsa iptal edemezsiniz

ben karadenizli biri olarak fatsayı tek geçerim..her yönden ünyeden daha gelişmiş bir ilçe....ordunun yanı...

bozo0660' Alıntı:
adige_emrah' Alıntı:
hocam benim bildiğim farklı illere çıkarsa iptal edebilirsiniz aynı ilin farklı ilçelerine çıkarsa iptal edemezsiniz

Son çıkan yazıya göre agustos eş durumunda isteyebiliyorumm..
Önce fatsa da başlayıp eş durumundaki okullara bakacağım nasipse :++:
http://aksaray.meb.gov.tr/TR1/images/stories/2010/haziran/iliciildisi.pdf
hocam geçen seneöyle değildi ben bizzat yaşadım demekki bu sene geldi bu durum hakkınızda hayırlısı

ünye adnan menderse ticarette iki sen görevlendirme calıştım. gayet iyi bi okul öğrenci idare vs ben cok beğnmiştim. ama işte böteli olunca gidemedik. ünye ilçe olarak cok güzel. 4 senem gecti.

benim puanm 68 ünye fatsa merkez isticem. ünye'ye yakın yerleri tercih edicem daha çok. kontenjanlar belli mi peki?

hocam tefli misin böteli mi? kontenjanlar bildiğim kadar belli değil. 16 sında okullar açılır.

ben bugün ordu mem'i arattım bi yakınıma net bişi söylememişler. biz boş yerleri gösteriyoruz ama meb ne kadarına onay verir bilmiyoruz demişler. o yüzden kesin bişey öğrenemedim...

ünyeden samsuna gidecem güya :) puan 56

ünyede 10 norm fazlası var ordu merkezde 10 norm fazlası var

ünyede norm fazlası atamalarında açık olan okullar dağ taş dere tepe bilginize :(

Geri