orta okullar da atama kapsamı dışında.

Kodla Büyü

zeckevs

Aktif Üye
izmir gaziemir ilçesinde okullara gönderilen norm fazlası atamalarına ilişkin esaslar yazısından bizleri ilgilerdiren bir kesit.

“Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmenlerinden İlköğretim Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenliği Bölümü mezunu olanlar, ilkokul ve ortaokulları tercih edebileceklerdir.”
“Bilişim Teknolojileri öğretmenlerinden; matematik-bilgisayar, istatistik-bilgisayar, bilgisayar teknolojisi/bilgisayar teknolojisi ve bilişim sistemleri ve bilgisayar ve öğretim teknolojileri öğretmenliği bölümü mezunları, ortaokullar ile mesleki ve teknik liseler hariç liseleri tercih edeceklerdir.”

artık orta okullara da atanamayacağız. dersler bitti sanırım...

Peki seçmeli dersleri kim verecek? hani biz teknoloji için bakanlık kurduyduk. hani hani hani

bölgesel bir hata yada bölgesel bir durum bence. değilse büyük haber :)

il içi kılavuzunda böyle bi madde vardı daha sonra hata yaptılarını anladılar "mesleki ve teknik liseler hariç liseler ile ortaokulları tercih edecekler diye değiştirdiler".

böyle bişeye pek ihtimal vermiyorum mantık olarak saçma asıl atanma alanı ortaokulken ortaokula atanamaz ibaresi saçmalık olmuş... peki hali hazırdaki ortaokulda görv yapan bt öğretmnleri ne yapacak?? muhtemelen gaziemirdee ortaokullar doludur.. böyle olsa bile yinede saçmalamışlar büyüklerimiz... :-1:

zeckevs' Alıntı:
izmir gaziemir ilçesinde okullara gönderilen norm fazlası atamalarına ilişkin esaslar yazısından bizleri ilgilerdiren bir kesit.

“Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmenlerinden İlköğretim Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenliği Bölümü mezunu olanlar, ilkokul ve ortaokulları tercih edebileceklerdir.”
“Bilişim Teknolojileri öğretmenlerinden; matematik-bilgisayar, istatistik-bilgisayar, bilgisayar teknolojisi/bilgisayar teknolojisi ve bilişim sistemleri ve bilgisayar ve öğretim teknolojileri öğretmenliği bölümü mezunları, ortaokullar ile mesleki ve teknik liseler hariç liseleri tercih edeceklerdir.”

artık orta okullara da atanamayacağız. dersler bitti sanırım...

şöyle olabilir veya yorumlayabilir miyiz acaba?
"ortaokullar ile (mesleki ve teknik liseler hariç) liseleri tercih edeceklerdir.”

ortaokullar ile deöiş yani orta okullara atanabiliriz. mesleki ve teknik eğitim haricindeki liselere de atanabiliriz. yanlış okumayın.....

yazıyı yazan akıllı yanlış yazmışorta okullar ile liseler(meslek liseler hariç) olacak

Oradaki ikili anlamı okul müdürü, sendika sekreteri başkanı, il deki atama bürodakiler dahil kimse çözememişti. Sonuçta atandım ortaokulda öpğretmenim. Ben iki anlam çıkar dediğimde kesin net yazı diyorlardı... :roll:

Orada orta okullara atanabilirsin ayrıca mesleki liseler hariç diğer liselere atanabilirsin demek istiyor... :!:

"ortaokullar" ile "meslek liseleri hariç liselere" atanabiliriiizzzzzzzzzzz bunu anlamak neden bu kadar zor..lisede çalışmak istemeyeni zorla lisede çalıştırcak halleri yok..

serkanaytekin' Alıntı:
güzel günler' Alıntı:
serkanaytekin' Alıntı:
suni gündem ama istem dışı :lol:
doğal gündemimizi siz belirleyinde o olsun bari.

niye kızdın ki hocam, doğal gündem istiyorsan , doğal gündemimiz sakin olup işimize bakmamız, haberleri biraz dikkatli okuyup heyecen yapıp milleti paniğe sokmamamız olabilir mi?

neden polemik yaratmaya çalışıyorsun anlamıyorum.
4+4+4 sistemi yüzünden her gün yeni bir haber duyuyoruz.
böyle haberler ve yazılar bende endişe yaratıyor ve sizlerin durumu ile karşılaştırma yapmak, doğruluk payını istişare etmek için paylaşım yapıyoruz.bunda suni gündemin ne alakası var?

madem suni gündem neden yorum yapıyorsun. bende sana suni yorum derim o zaman.

serkanaytekin' Alıntı:
güzel günler' Alıntı:
serkanaytekin' Alıntı:

niye kızdın ki hocam, doğal gündem istiyorsan , doğal gündemimiz sakin olup işimize bakmamız, haberleri biraz dikkatli okuyup heyecen yapıp milleti paniğe sokmamamız olabilir mi?
aman sakin ol hocam hiç birşeyi sıkıntı yapma. bir yerlerin eksilir mazallah.

güzel günler' Alıntı:
serkanaytekin' Alıntı:
güzel günler' Alıntı:
serkanaytekin' Alıntı:

aman sakin ol hocam hiç birşeyi sıkıntı yapma. bir yerlerin eksilir mazallah.

kişi kendinden bilirmiş :puhaha:

Geri