Ortak bir site kurmaya ne dersiniz?

Kodla Büyü

herotürk

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Sadece bilgisayar ve mobil üzerine bir soru cevap sitesi kursak nasıl olur? Şöyle 1 on kişilik ekip ile bu işi başarabilir miyiz?

Hocam ben katılmak isterim . Zor bir sektör ama iyi bir ekip ve düzenli içerikle iyi yerlere gelinebilir.

Güzel fikir. Bir çok ihtiyaca cevap verecek şekilde olabilir. İyi bir bilgisayar kütüphanesi olur.

Bence yaptığınıza yapacağınıza bin pişman olursunuz.
Siz tıp veya hukuk ile ilgili sitelerdeki gibi soru cevap diyorsunuz belki ama ucu bucağı olmayan sorular gelir. Misal benim müdür vaktiyle hoperlörü kasaya takmamıştı. Nîye çalışmıyor diye dersten çağırtmıştı.
Yok böyle demiyorum belli seviyedeki kullanıcılar gelecek diyorsanız bbnet yeter.

sadece bilgisayar olarak takılmayalım o zaman başka bölümlerde kurulum yapabiliriz örn spor, haber vs vs

herotürk' Alıntı:
Sadece bilgisayar ve mobil üzerine bir soru cevap sitesi kursak nasıl olur? Şöyle 1 on kişilik ekip ile bu işi başarabilir miyiz?
herotürk' Alıntı:
sadece bilgisayar olarak takılmayalım o zaman başka bölümlerde kurulum yapabiliriz örn spor, haber vs vs
Soru cevap sisteminde basit sorular dışında uzmanlık sözkonusu. Bu durumda;
1- sporla ilgili uzmanlığınız?
2- haber ile ilgili uzmanlığınız?
3- vs vs vs ile ilgili uzmanlığınız?

Bence bu işin sonu "hadi bi forum yapalım" a kadar gidecek

adadeniz' Alıntı:
herotürk' Alıntı:
herotürk' Alıntı:
Soru cevap sisteminde basit sorular dışında uzmanlık sözkonusu. Bu durumda;
1- sporla ilgili uzmanlığınız?
2- haber ile ilgili uzmanlığınız?
3- vs vs vs ile ilgili uzmanlığınız?

Bence bu işin sonu "hadi bi forum yapalım" a kadar gidecek

Uzmanlıktan çok ajanslara abonelik durumu önemli. İzinsiz Ajans haberi yayınlamanın ağır yaptırımı olabilir. Haber isleri problemlidir.

Geri