Ortak Sınav Yapma Programı

Kodla Büyü

comtea

Site Gezgini
Son halini ekliyorum. Yenilikleri yazmıştım tek tek ama internet bağlantım giti geldi yazdıklarım kayboldu. :D
Bir çok eksiklik giderildi ve yeni eklemeler yapıldı. Şu an okulumuzda kullanıyorum. 2 sınav yaptık gayet başarılı oldu. Eksikleri hala var tabii. Düzenlemeye devam edeceğim.

os1.jpg

os2.jpg

Ekli dosyalar

• Ortak Sınav Programı v1.3.rar
    137.7 KB · Görüntüleme: 945
  • Ortak Sınav V1.4.rar
    266.1 KB · Görüntüleme: 2,317
En büyük sorun şu;

Sınıflardaki sayıların seçilememesi.

Bazı sınıflar 40 kişilik
bazılarında ise 30 kişilk sıra var..

Buna düzenleme olursa çok iyi olur.

İŞlköğretimlerde 20-30 günde bir deneme + tüm sınavlar en az 1 sefer ortak yapılır...

Emeğinize sağlık hocam. Güzel bir çalışma olmuş. Bi deneme yaptım programınızla, aynı sınıf düzeyindeki öğrenciler arka arkaya ya da yan yana gelebiliyor. Bu pek istenilen bir şey değil.
Yerleştirmeyi nasıl, neye göre yaptınız? Yan yana gelmeler engelllenebiliyor mu?

Son halini ekledim. bu haini şuan kullanıyoruz. Eksiklikleri söylemeye devam ederseniz ona göre düzeltiyorum.

her sınıf için özelleştirilebilir kapasite sayısı, örneğin 30 kşilik salon yada 27 kişilik salon, birde bu salonlardaki oturma dağılımı mesela 30 kişilik sınıf oturma planı 6*5 yada 27 kişilik sınıf oturma planı 4*7 gibi özel seçilebilsin her salon için. çünkü okullardaki sınıflarda sabit bir öğrenci sayısı yok mevcutlar ve bulunan sıralar farklı

Selam,
Program çalışmıyor. Ekranda göründüğ gibi açılıyor. Fakat program hiçbirşey yapmıyor. Sadece seyrediyorsunuz. İnşallah çalışan sürümünü yayınlarsınız.

katılıyorum...ortaokullara deneme sınavlarında dağıtımda kullanacağımız sağlam bir program gerekiyor.Uğraşan arkadaşlara ve Fatih beye selamlar.kolay gelsin

hocam bilsanın programını öneririm. aynı seviye ve şubeyi arka arkaya getirmeme gibi kelebek dağıtım özelliğinin dağıtım motoru etkiliyici :+1:

hocam eline sağlık baya kullanışlı bir program olmuş, ama eksiklerini söyleyin demişsin. foruma ilk ve tek mesajını yazan matnet arkadaşın da dediği gibi derslerin isimleri ve salonların isimleri de değişse çok şahane olacak. inceledim veri tabanından çekmiyo, bi bakabilirsin :)

comtea' Alıntı:
Son halini ekliyorum. Yenilikleri yazmıştım tek tek ama internet bağlantım giti geldi yazdıklarım kayboldu. :D
Bir çok eksiklik giderildi ve yeni eklemeler yapıldı. Şu an okulumuzda kullanıyorum. 2 sınav yaptık gayet başarılı oldu. Eksikleri hala var tabii. Düzenlemeye devam edeceğim.

os1.jpg

os2.jpg
ben de çalıştıramadım. sınfıları ekliyorum ama sadece bir sınıf listesini görüyor. listelere bakmak isteyincede hata veriyor. arayüz güzel. ama neden çalışmıyor?

Geri