Ortak Sınav Dağıtım Programı (Kelebek)(Python'da kodlanmıştır.)

Kodla Büyü

emrahsahan

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye

Ekli dosyalar

• 1.JPG
    1.JPG
    58.5 KB · Görüntüleme: 1,675
  • 2.JPG
    2.JPG
    70.1 KB · Görüntüleme: 1,601
  • 3.JPG
    3.JPG
    63.6 KB · Görüntüleme: 1,507
  • 4.JPG
    4.JPG
    32.9 KB · Görüntüleme: 1,501
  • 5.JPG
    5.JPG
    208.8 KB · Görüntüleme: 1,506
  • 6.JPG
    6.JPG
    218.4 KB · Görüntüleme: 1,489
  • 7.JPG
    7.JPG
    224.2 KB · Görüntüleme: 1,452
  • okul2.JPG
    okul2.JPG
    82.7 KB · Görüntüleme: 1,441
  • okul3.JPG
    okul3.JPG
    104.7 KB · Görüntüleme: 1,415
  • okul1.JPG
    okul1.JPG
    161 KB · Görüntüleme: 1,402
Son düzenleme:
hocam elinize sağlık. acaba python kullanılarak sınav hazırlama programı yapılabilir mi? yapılabilirse nasıl olur ? bilgi verebilirseniz sevinirim. saygılarımla..

Test veya klasik farketmez. Yapılabilir mi eğer yapılırsa nasıl yapılabilir. Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler

Veritabanına soruları kaydedeceksin Paylaştığım zil programında veritabanı kayıt, tabloya kayıtları getirme gibi kodlar mevcut. Oradan bakarak yapabilirsin. Python-docx modülü var Word belgesi oluşturmak için

indirdim hocam hemen deneyeceğim. inşallah okulumuz için uygun olur çünkü tam da yeni program satın alacaktık ve bütçemiz çok kısıtlıydı. şimdiden çok teşekkürler

Hocam yan yana gelmesini istemediğimiz sınıf sayısı dörtten fazla. Mesela bizde sekizinci sınıflar sekiz şube. Onu nasıl düzenleyeceğiz peki.

Hocam yan yana gelmesini istemediğimiz sınıf sayısı dörtten fazla. Mesela bizde sekizinci sınıflar sekiz şube. Onu nasıl düzenleyeceğiz peki.

Hocam 4 gruba göre yaptım. 8 lerin hepsini aynı gruba atacaksınız. Birbirleriyle karşılaşmayacaklar. Sınıf sayısıyla grupları karıştırmayın. Gruplar yan yana gelmez.

Denedim ve çok başarılı buldum hocam emeğinize sağlık...

Geri