Ortaokul 1. Dönem Zümre Planı

Kodla Büyü

otherm

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar yeni Maarif Eğitim Modeline göre hazırlanmış 1. Dönem Zümre Planı olan buraya eklerse çok seviniriz.

çok aradım ama bulamadım tam olarak ne yapılması gerektiğini anlasam yapacağım ama 54. genelgeye göre hazırlanması lazım bildiğim o

Geçen sene ile aynı mı olacak, değişen bir şey yok diye biliyorum bende.

54 nolu genelgeyi de inceleyin hocam orada da zümre ile ilgili bilgiler var
Genelgede bahsi geçen konular yayınlanana mavzuatta zümre maddelerinde var zaten. Genelgede konular genel başlıklar altında toplanmış. Mevzuatta maddeler detaylarla verilmiş. Hatta daha fazlası var. Geçen dönem zümre maddeleri verildi bize ve o şekilde düzenledik maddeleri. Aslında eski maddeler ama cümleler biraz daha kapsam olarak geliştirilmiş.
Örneği benin geçen sene, sene başında aldığım maddelerden birisi;
Madde 11) Derslerin daha verimli işlenebilmesi için ihtiyaç duyulan kitap, araç-gereç ve benzeri öğretim materyalinin belirlenmesi.
idi
Bu sene
Madde 11) Derslerin daha verimli işlenebilmesi için ihtiyaç duyulan kitap, araç-gereç ve benzeri öğretim materyalinin belirlenmesi, öğretim alanı ile ilgili akademik ve bilimsel çalışmaların izlenmesi, teknolojik gelişmelerin takip edilmesi, müzakere edilmesi, uygulamalara yansıtılması ( 02/01/2024 tarihli ve 93432701 sayılı Makam Onayı)
şeklinde değiştirdim.

Neyse siz yapınca paylaşırsanız bizde memnun oluruz eksiklerimizi görürüz ve zümremizi o şekilde düzenleriz.
İyi akşamlar.

Arkadaşlar iyi akşamlar
Temel eğitim göre Maarif Eğitim Modeli ile yeni gündem maddelerine uygun il ve ilçe zümre toplantı tutanakları hazırlayan var mı?

Son düzenleme:
öğretmenevrak uygulamasını kullanmaya başladım, bilgileri girince istediğiniz evrakları güncel haliyle gönderiyor, zümre istedim uygun bir şekilde verdi. 15 plandan sonrası ücretliymiş galiba.

Geri