Ortaokullarda Görev Yapan Arkadaşlar (misafir dahil)

Kodla Büyü

Kursunbey

Site Gezgini
Sevgili Bilgisayar Öğretmenleri, yüksek lisans tez çalışmam için linkte gönderdiğim anketteki soruları rica etsem doldurabilir misiniz? Konum: “Ortaokul Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Dersi Öğretim Programının Öğretmen Görüşlerine Göre Değerlendirilmesi”. Anketimi doldurursanız çok minnettar olurum. 24 sorudan oluşmaktadır. Eklemek istediğiniz görüşleri de bölüm sonlarıbda verilen boşluklara yazabilirsiniz Sonuçlarını da burada sizinle paylaşmak isterim. Saygılarımla.

http://goo.gl/forms/UZeJzml3Jq

Re: Anket: Ortaokullarda Görev Yapan Arkadaşlar lütfen bakabilir

katıldım hocam kolay gelsin

Re: Anket: Ortaokullarda Görev Yapan Arkadaşlar bakabilir mi

değerli öğretmenlerim katkılarınızı bekliyorum

Hocam doldurdum. Bu çalışmayı il veya bölge örneği şeklinde değil de Türkiye geneli mi yapmaktasınız?

genel olarak yapıyorum hocam. sagolun

Hocam öyleyse evren ve örneklem aynı mı olacak? Türkiyedeki BT öğretmeni sayısını nasıl tespit ettiniz acaba? Bir de bu öğretmenlere ulaşma yöntemleriniz nelerdir?
Seneye ben de teze başlayacağım, o yüzden soruyorum.

hocam yapılan çalışmalara göz attım. literatür çalışması yaptım. daha önce yapılmış çalışmaları örnek alarak yapıyorum hocam. Yeteri kadar olmazsa bulunduğum ili evren olarak seçeceğim. buradaki öğretenlere ulaşmak daha kolay.

kolaygelsın dolduruldu

Değerli öğretmenlerim biraz daha destek verirseniz çalışmam sonuçlanacak. Şimdiye kadar verdiğiniz cevaplar için sağolun

Katilmayi istedim hocam... Ancak lise ile ilkogretim mufredati farkli... Lisede zaman yeterli ancak 12lerin 2.donem sinavlardan dolayi gelmemesi sıkıntı...

Kursunbey' Alıntı:
evet hocam tamamen katılıyorum 1, hiç katılmıyorum 5

Hocam değerlendirme de gelende hiç katılmıyorum 1 olarak alınır. İstatistik açısından sıkıntı olur. Doldurduk kolay gelsin.

Sagolun hocam. Bu ölçek bir Üniversite hocamızın çalışmasından alınıp düzeltildiği için yapısını bozmamaya çalıştım.

Geri