OSMANİYE İL DIŞI :++:

Kodla Büyü
değerli hocalar şu an türkiye genelinde il dışında 2500 açık görünüyor sizce bu yıl ağustos atamalarında kaç kontenjan verilir???

Ben Osmaniyede çalışıyorum. Merak ettim Osmaniyede hangi okullar açılmış. Yazar mısınız?

Osmaniye'de bulunan okullar buyurun.

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    10 KB · Görüntüleme: 1,964
@must109 hocam bu yıl derslerin zorunlu olması geçen yıla göre umut oldu. Umarım bütün hak edenler atanır. Bir artış olacaktır ama çok büyük bir fark olacağını sanmıyorum geçen yıllara göre

53 puanım var ben de Merkez-Düziçi düşünüyorum. Ama benden önce yazacaklar var sanırım. Bahçe Cansan Ortaokulu nasıl? web sitesinde bt sınıfı yok görünüyor.

ozdemir1001' Alıntı:
arkadaşlar merhaba.bu osmaniye de açılan okulların hepsini ben kendi sayfamda göremiyorum...sizdeki okulların bir kısmı ben de görünmüyor..niye ki????
sayın hocam zorunlu hizmeti doldurmamış görünüyorsunuzdur(doldurmuş olabilirsiniz) mebbis ten kontrol ediniz.

mcö' Alıntı:
ozdemir1001' Alıntı:
arkadaşlar merhaba.bu osmaniye de açılan okulların hepsini ben kendi sayfamda göremiyorum...sizdeki okulların bir kısmı ben de görünmüyor..niye ki????
sayın hocam zorunlu hizmeti doldurmamış görünüyorsunuzdur(doldurmuş olabilirsiniz) mebbis ten kontrol ediniz.
teşekkür ederim hocam... heyecandan iletilerin tarihine bakmamışım eski iletideki okulları görmüşüm...yani sorun yokmuş...

Geri