ÖSYM aynı günde 2 görev alanların ücretini düşürdü

Kodla Büyü
2 gözetmenlik vardı ilk haftaki sınavlardan 90 ar tl yattı 45 tl kesmişler böyle birşey olurmu yaa hayret vallahi

tek görevi olan arkadaşlar normal paralarını aldılar....gözetmense 112..başkansa 134.... sınav 22 mayısta idi. %20 kesinti kararı 26 mayısta alındı...kimi kime şikayet etcen !!

amtn' Alıntı:
tek görevi olan arkadaşlar normal paralarını aldılar....gözetmense 112..başkansa 134.... sınav 22 mayısta idi. %20 kesinti kararı 26 mayısta alındı...kimi kime şikayet etcen !!

aynen hocam. ben daha alamadım. yatmadı.

amtn' Alıntı:

kesinlikle :alkis:

Diyarbakır da her iki göreve de 90 tl yatmış. Ama yaptıkları terbiyesizlik niye önce uyarmadılar ben böyle olacağını bilsem öğleden sonraki görevi istemezdim. :verymad: Neyse ki 2-3 ocak açık öğretim ücretleri de ekdersle yatmış. Hele şükür. :puhaha:

bu saçmalıklara karşı görev almamak lazımki yapsınlar sınavı görelim böyle saçmalık mı olur

O zaman birer görev alalım diyenleri de düşünmüş zaten ösym. Diyor ki " sabah görevlendirilen öğretmenlere öğleden sonra da görev verilecektir." Yani istemesen de iki görev veriyor zaten. bir de ikinci ücretin yüzde yirmisini de değil hem birinci hem ikinci ücretin yüzde yirmisini kesiyor, akıl sır erdirmek mümkün değil...

Geri