ösym sınav ücretim yatmamış

Kodla Büyü

bidene

Süper Üye
Süper Üye
merhabalar..
22.05.2016 tarihinde yapılan kpss genel kültür genel yetenek sınavında yedek gözetmen olarak görev aldım.
bir hafta sonra 29.05.2016 tarihinde yapılan alan bilgisi sınavında gözetmen olarak görev aldım.
29.05.2016 tarihinde yapılan sınavın ücreti ödemeler kısmında görünüyor ancak 22.05.2016 tarihinde yapılan sınavın ücreti gözükmüyor. tarafıma da herhangi bir ödeme yapılmadı.
ösym bana 312 2988186 numaralı telefonu verdi kimseye ulaşamıyorum.
ne yapmam gerekiyor

Hocam mart ayında iban değişikliğimden dolayı ücretim yatmamıştı. Ösym yi arayınca 312 298 82 10 numarasını verdiler. Aradım, adımın düzeltme listesinde olduğunu birkaç gün içerisinde ücretin yatacağını söyledi telefondaki. Ertesi gün de yattı. Bi arayın bu numarayı, belki işinize yarar.

Hocam sınav ücretiniz yattı mı? Benim de yanlış ıbandan dolayı sınav ücretim yatmadı. Sizdeki numaraları aradım. Bir ay önce aradığımda yatacağı söylendi ama yatmadı.

TUS sınavında görevliydim ama malesef hala yatırmadılar paramı. bahsedilen telefonların sürekli ama sürekli meşgul. nasıl iletişim sağlayacağım ben ösym ile?

Hocam belli dönemlerde yoğun oluyor yada bakmıyor kinse.
Önümüzdeki süreçte tekrar deneyin

Arkadaşlar ygs'de görev aldım (12 mart). Fakaaaaat anketi doldurmayı unuttum. Ücret ödenmez yazıyor forumlarda, ösym ise geç ödenir diyor. Ücretim hiç ödenmeyecek mi yoksa gecikme ne kadar sürer?

Ayrıca ÖSYM temsilcileri, Bölgesel ÖSYM temsilcileri, Engelli Temsilcileri, Nakil Görevlileri ve Koruma Görevlileri rapor doldurmadıklarında ücret alamamakta, bina/salon görevlileri ise görev ücretlerini gecikmeli olarak alabilmektedirler.

normalde kaç gün sonra yatar hocam sizce. başınıza geldi mi böyle bir hata

Ücretlerin ne zaman yatırılacağına ait bilgisi olan ? :idea:

Bir sınavı gözlemci olarak istedim. Çıkıp çıkmadığını nereden öğrenebilirim acaba. Şimdi de sınavın başkanı gözcüsü olma için seçimler başlamış. Eğer gölemci değilsem bundan isteyeceğim. Lütfen yardım.

ben ösym sınavlarında görev aldığımda son 12 gün sonra yatıyordu ygs cuma yatar diye tahmin ediyorum
doğrusunu ALLAH bilir

sınav açıklanmadan yatıyordu genelde yarın sınav sonuçları açıklanacak deniyor

Anketi dolduranlar için bugün yatırılmış. Benimde yattı bugün

ben gisten bakıyordum şimdi hesaba baktım yatmış arkadaşlar... Gözetmen ücreti 121.39 TL

benim görevim yedek gözetmendi. İşaretleyici olarak görev alan birisi göreve gelmediği için onun yerine işaretleyici olarak görev aldım. Sizce benim ücret gözetmen mi, işaretleyici mi yatar

iki ayı buluyor, bazen daha çok. temmuzdaki eylül sonu gibi yatırdılar geçen sene bu şekilde yatırıyorlar...

anketi bu kadar önemli yapan nedir? niye anket doldurulmayınca geç para yatırlıyor?

Geri