OSYM Yönetim İşlemleri Sistemi programı

Kodla Büyü
Arkadaşlar öğretmenleri bu sisteme kaydettik. Ama öğretmenler nasıl sınavlara müracat edecekler? Bilgisi olan var mı acaba?

Şifre falan verdik ama ne yapıcaklar bu şifrelerle ben bilmiyorum açıkçası. Bilen bir arkadaş varsa yardımcı olabilir mi?

gis.osym.gov.tr adresine girecek şifresi ile görev için tercih yapacak... şu an açık

valla verdiğin program işime çok yaradı 2 saatir neden çalışmıyor diyoırdum sizin yazdığınız konuyu gördüm emeğinize ellerinize sağlık

hocam ben geçen sene bu kayıtlatrı yaptım.. bu sene kayıtları güncellmeye gerek varmı. birde giden öğrtmenleri silmek gerekecekmi . yeni gelenlerin kayıdını yapmam gerekecekmi zira eski okullarında kayıdı olanların önce sildirmesimi gerekiyor?*

uysalhalil33' Alıntı:
sanırım aradığınız bu
hocam bende zaten var . sorum şu: geçen sene bu kayıtlatrı yaptım.. bu sene kayıtları güncellmeye gerek varmı. birde giden öğrtmenleri silmek gerekecekmi . yeni gelenlerin kayıdını yapmam gerekecekmi zira eski okullarında kayıdı olanların önce sildirmesimi gerekiyor?

arkadaşlar bizim okul şifremizi ve kullanıcı kodumuzu müdür bey unutmuş acaba kullanıcı kodu okul kodu mu ? yardımcı olursanızı çok sevinirim

Arkadaşlar geçen yıl tüm öğretmenlerimizi resimleri ve IBAN noları ile kaydettik ve görev alanlar oldu. Ama bu yıl müdür değişikliği nedeniyle yeni kullanıcı adı ve şifre talebinde bulunduk. Şimdi yeni kullanıcı adı ve şifresiyle giriş yaptığımızda tüm öğretmenlerimiz silindi olarak görünüyor.( Öğretmen kayıtları var ama resimleri ve bazı bilgileri yok, durumları da silindi görünüyo)
Tüm kayıtları yenilememiz mi lazım? Bilgisi olan varsa yardım lütfen!

son verilen linke girdim ama sayfa açılmadı.bizim idarede de win 7 kurulu ve osym nin sitesinden programı indirip çalıştırdığımızda ortak dil çalışma zamanı son sürümü gerekli diyor.onu da buldum indirdim ama yine program çalıştırdığımda aynı hatayı veriyor.yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler

"an error occurred installing system components for osym setup cannot continue until all system components have been successfully installed"

"Bir hata tüm sistem bileşenleri başarıyla yüklendikten kadar ÖSYM kurulum için sistem bileşenleri yüklemeye devam edemiyor oluştu"

hatası alıyorum. sistem xp, sp2
yardımcı olur musunuz ?

Arkadaşlar OSYM aradım güncellettim bilgileri. Giriş yaptığımda Sınav merkezleri çıkıyor 2 kategoride başka bişey yok. Geçici olarak mu durduruldu acaba? Yada ben mı yanlış yapıyorum?

Bizim mudurumuz de yeni sifreistedi amcak bina ustsorumlusu degismediginden sifre verrmiyoruz dediler. Bizim okulmuduru degismedi ama ilce milli egitim muduru degisti. Bina ust sorumlusu o mu acaba?

Cannot continue. The application is improperly formatted. Contact the application vendor for assistance

Hatası alıyorum.

seraser' Alıntı:
Cannot continue. The application is improperly formatted. Contact the application vendor for assistance

Hatası alıyorum.
bende kurulum dosyası setup ı indirdim hata veriyor farklı bilgisayarda denedim yine hata veriyor neden acep

Geri