ÖSYM'den sınavlarda görev alacak personel için duyuru

Kodla Büyü
azra' Alıntı:
bizim okul sistemde kayıtlı bile değilmiş o yüzden de şifre falan yok yani.
ki okulumuz ulaşımı bakımında en rahat yerde ancak okulumuzda sınav yapılmıyor.
ve biz de görev alamıyoruz....
ben bu idarecilere ne diyim bilmiyorum ki....
okulda kayıt yoksa ösym merkezlerinden şifre alarak ösym görevlendirme ekranından bulunduğunuz ildeki sınavlara başvuru yapabiliyorsunuz. bugün bende kayıt yaptıracağım bakalım çıkacak mı?

arakadaşlar şimdi baktım da gis.osym.gov.tr adresine.Jana sınavında görev almak için tercihler başlamış.

eminönü kadıköy avcılar göztepe hep uzak yerler var sınav yeride beş taneymiş ücreti nedir acaba

"Sınav merkezinizde sınav yapılan bina yoktur." yazdı bende
bu ildemi sınav yok okulumdamı sınav yok demek acaba

hakanharuny' Alıntı:
"Sınav merkezinizde sınav yapılan bina yoktur." yazdı bende
bu ildemi sınav yok okulumdamı sınav yok demek acaba
hocam bende de öyle görülüyor. sanırım sınav merkezleri belli illerde

5 tercih war ben sadece avcıları tercih etmek istiyorm tek tercih yaptırmıyo malsef istanbulun her tarafına gitme imkanımız yok malesef tercih yapmıcaz össnin parasıda yatmadı ayın 15indemi yatıcak anamadımki:S

arkadaslar bir duyum aldm belki doğru belki yanlıs, belki duyan vardır kulağımız delik olsun diye sorayım deidm. Açık öğretim üni sınavı için gözetmenlik basvurusu gis.osym. gov.tr den yapılacakmıs bundan sonra. bilgisi olan var mı?

2011 JANA SINAV MERKEZLERİ VE KODLARI

Bu alanda sınava girilmek istenen merkezin adı ve kodu yazılacaktır. Sınava girmek istediği merkezi yazmayan adaylar, herhangi bir sınav merkezine atanırlar. Adayların atandıkları sınav merkezleri değiştirilmez.

010 Adana
030 Afyonkarahisar
061 Ankara-Altındağ-Mamak
062 Ankara-Çankaya
063 Ankara-Kuzey (Keçiören / Yenimahalle / Etimesgut / Sincan)
160 Bursa
230 Elazığ
250 Erzurum
270 Gaziantep
341 Istanbul-Kadıköy
342 Istanbul-Üsküdar
343 Istanbul-Beyoğlu
344 Istanbul-Beyazıt
345 Istanbul-Avcılar
351 Izmir-Güney (Konak / Balçova / Buca / Gaziemir)
352 Izmir-Kuzey (Karşıyaka / Bornova / Çiğli)
380 Kayseri
420 Konya
440 Malatya
550 Samsun
580 Sivas
610 Trabzon
650 Van

cumaartesi Jana, Pazar günü Janu olacakmış. Biz sadece pazar günü Janu yu seçsek olur mu

Jana, Janu sınavları için İstanbulda sadece 5 merkez var. 5 tercihten aşağısını seçeemiyoruz. Sınav merkezleri de birbirine çok uzak yerlerde. UDS ve LYS lerde de kıdemli arkadaşlara görev çıkmıştı. Bu yıl sınavlardan bana hayır yok. :(

Jandarma sınavlarına görevlendirmeniz çıktı mı? Ben istanbuldayım bana çıkmamış :(

Sınavda görev almak için hocam :) Sınava girmek için değil. yok ben şimdi başvurdum

Ben de başvurdum ama pek ümidim yok çıkacağından :( Bu sistem kıdemsizlere pek yaramayacak sanırım

ALES için görevlendirmeniz çıkmış mı? Ben istanbuldayım bana çıkmadı. Acaba diyorum hizmet yılı ile alakalı mı? Çıkan arkadaşlar varsa ve paylaşırlarsa sevinirim.

Bu nasıl iş anlamadım. YGS de de görev yoktu bunda da. Neye göre görevlendirme yapıyorlar anlamadım. Kıdem desem benden kıdemsiz öğretmen arkadaşlar YGS de görev aldı.

BEN ISTANBULDAYIM...EN MERKEZI OKULLARDAN BIRI... NORMALDE BUTUN OGRETMENLERIMIZE CIKARDI SINAVLAR AMA ALES KIMSEYE CIKMAMIS.. SANIRIM DAHA ONCE SINAV CIKAN ÖGRETMENLERI GOREV DISI BIRAKIP OYLE DAGITIM YAPIOLAR... MESELA YGS DE GOREV ALIP DA ALES CIKAN VAR MI? BEN HIC DUYMADIM GORMEDIM HENUZ...80 OGRETMENDEN KIMSEYE CIKMADI BIZDE CUNKU HEPSI YGS DE GOREV ALMISTI.

bana ales'te görev çıkmış. istanbul'dayım. 5. yılım. ygs'de de görev almıştım. çoğu öğretmene çıkmamışken stajyer öğretmene görev çıkmış. nasıl bir mantıkla belirliyorlar anlamadım.

Geri