ÖSYM'den sınavlarda görev alacak personel için duyuru

Kodla Büyü
Random diyeceğim ama o da saçma olacak. Memuriyet yılına göre de değil. Önce üni kadrosuna, sonra üni kadrosuna yakın okul öğretmenlerine, sonra çevreye :)

Ben bu öğretmen milletini anlamıyom. Stajyer de öğretmen, 35 yıl kıdemi olanda öğretmen... yanı bu adamların kıdemi düşük diye sınav görevi verilmesin mi? Türkiyenin en çok üniversite mezunu olan bakanlığıyız ama en işe yaramaz bakanlıklarında da biriyiz. Bazen bu yazılanları okuyunca öğretmen olduğumdan utanıyorum...

Memuriyet yılına göre görevlendirme yapıldı. Ama her okul başvuramadı. Başvurabilecek okulları neye göre belirliyorlar onu bilmiyorum.

tarolikpak' Alıntı:
Memuriyet yılına göre görevlendirme yapıldı. Ama her okul başvuramadı. Başvurabilecek okulları neye göre belirliyorlar onu bilmiyorum.

Ona göre yapılsaydı bizim okuldaki 30-35 yıllık öğretmenlere sınav görevi çıkardı.

yagiz38' Alıntı:
Ben bu öğretmen milletini anlamıyom. Stajyer de öğretmen, 35 yıl kıdemi olanda öğretmen... yanı bu adamların kıdemi düşük diye sınav görevi verilmesin mi? Türkiyenin en çok üniversite mezunu olan bakanlığıyız ama en işe yaramaz bakanlıklarında da biriyiz. Bazen bu yazılanları okuyunca öğretmen olduğumdan utanıyorum...

Sanırım arkadaş sitem etmemişte nasıl yapıldığını merak etmiş. Utanılacak bir şey yok. Hemen gaza gelmeyelim. :)

Artık ne çıkarsa bahtımıza olayı olacak sanırım. Bari YGS leri pas geçmeyelim tatil parası çıksın :D

Geri