Otomatik Sandero mu Manuel Corsa mı?

Kodla Büyü

Sizce hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    13
Otomatik her yönden rahat. Ben otomatik i20 aldım temmuzda. O sıra otomatik olmasından dolayı sanderoya gözüm hep kaydı. Kasa da çok hoşuma gidiyordu ve hala gidiyor. Eşim bir türlü ikna olamadı. :) rengi beyaz düşündük hep ve beyaz sandero hoş durmuyordu. Maviye ve kırmızıya da eşim ısınamadı. İ20 ile sandero arasında çok gittim geldim ve tercihimizi i20 den yana yaptık. Eski aracımız da i20 dizel di. O sebeple bildiğimiz aracı tercih ettik. Baldızda da i20 olmasının etkisi çoktu tabi eşimin tercihinde. :D Şehir içinde otomatik gibisi yok ona iyice kanaat getirdim. Eşim işe gidiyor artık şükür götür getir işi bitti.

Hocam sandero otomatik kullanıcısı olarak artı eksileri yazayım siz karar verin sandero nun boyası çok ince en ufak temasta çiziliyor bilginiz olsun kalite olarak orta duzeyde kaporta akşamı motor olarak yakıt tüketimi ve performansı çok iyi çünkü alman yapımı şanzıman kullanılmış soğuk şehirde yaşıyorsanız kapı arasından soğuk rüzgar esiyor malesef görüntü olarak çok güzel zevk veren bir araç lakin kalite ararsanız beklentinizi karşılamaz

Hiç sürmeyi bilmiyorsa yeni araç sıkıntı. Bu iki araçtan corsa alırdım. Alternatif i20 ve fiesta da olabilir .

Geri