#OtoyoldaSoygun derhal iptal edilmelidir.

Kodla Büyü
Hocam twitter aüye oluyorsunuz ve mesajınızı yazıp herhangi bir yerinde #OtoyoldaSoygun etiketini kullanıyorsunuz veya arama bölümüne #OtoyoldaSoygun yazın çıkan mesajlardan beğendiklerinizi mesajın altında bulunan "Retweetle" bağlantısına tıklayıp kendi profilinizde yayımlıyorsunuz hepsi bu... Bu şekilde gündem olursa belki bişeyler yapılabilir...

atı alan üsküdarı geçmiş hocam, ben desteğimi veririm fakat şahsi görüşüm değişen bir şey olmayacağıdır...sebebi de belli dillendirmenin gereği yoktur...durumu takip etmeyen arkadaşlara kısaca özetler isek otoyolların özelleştirilmesi konusunda Koç+Ülker grubu ihaleyi almıştır...

evetçilerin söyleyeceklerini az çok tahmin edebiliyorum "yollar şimdi daha güvenli özel sektör daha iyi hizmet veriyor iyiki özelleşti vs"

10 yılda sata sata bitiremediler tam daha özelleşecek satılacak ne kaldı diyorum pat diye buluyorlar helal olsun zaten benzin almış gidiyor otoban neyimize :)
ya birde yazmadan edemedim idoları özelleştirdiler 6 tl ye pendik yalova yapıyorduk şu an ki fiyatlar soygun başka hiçbirşey değil mecburuz biniyoruz
yazık sonra maaşlara % 3 zam yapar vergi dilimine sokarlar

En basitinden ido özelleştirilince işi tekeline alan özel firmanın vatandaşı nasıl canından bezdirdiğini gördük.
Köprü ve otoyollar da özelleştirilirse durum afedersiniz ölene kadar mokoko fıkrasına dönecek .

aozel' Alıntı:
a kısaca özetler isek otoyolların özelleştirilmesi konusunda Koç+Ülker grubu ihaleyi almıştır...

Tşkler.
Twitter o kadar güçlü mü ya? Yürütmenin durdulması için dava açmak filan daha akıllıca olur. Eğer varsa bir usülsüzlük...

Geri