Outlook kurulumu acil yardım lütfen....

Kodla Büyü

kara_kediii

Site Gezgini
Arkadaşlar okuldaki müdür bilgisayarına format attım malum Outlook kurmak lazım ama bi türlü olmuyo. hesap ayarlarını yaparken gelen posta giden postaya ne yazmam gerekiyor başlangıcı k12pop3 ya da k12smtp diye mi başlıyo eski Outlook ayarları böyleydi yazdım ama kullanıcı adı ve parola kısmı sürekli bi pencere olarak karşıma çıkıyo. Ayarları sına kısmına tıkaldığımda zaten hata veriyo. Bi de kullanıcı adı ve parola kısmına ne yazmam lazım orda bi hata yapıyorum galiba . yardımlarınız için şimdiden teşekkürler....

Google arama motoruna meb k12 outlook kurulumu yazıp arayabilirsiniz. Emin olun istediğiniz bilgiye çok daha çabuk ulaşabilirsiniz.

Teşekkür ederim arkadaşlar ama internetteki açıklamaları harfiyen uygulamama rağmen hata hala devam ediyor. Aşağıdaki hatayı veriyor. Sebebini bilen varsa bana yardımcı olursa çok sevinirim:(((

Ekli dosyalar

• out.png
    out.png
    132.1 KB · Görüntüleme: 774
Hepinize teşekkür ederim arkadaşlar sorun şifreden kaynaklanıyormuş. Sağolsun müdürüm ilk okulun mail adresini ortaokulun şifresini ortaokulun mail adresini ilk okulun şifresini ortaya karışık bişey yapmış:)) bu sorunu çözdük ama sizi bi sorum daha olacak şimdi ortaokul mailleriyle ilkokul mailleri aynı outlooka geliyor bunları nasıl ayırabilirim yani ikisinin gelen kutusunu ayırmak istiyorum bunu nasıl yapabilirim bide milli eğitimde gelen mailler yeni kurduğum Outlook ta spam olarak geliyor ve önemsiz posta kutusuna geliyor bunu nasıl düzelte bilirim bana yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim...

Sayın Hocam,

Gelen bir Mail üzerinde sağa tıklayıp önemsiz e-postadan güvenli listesine eklerseniz bir daha önemsiz e-postaya atmaz.

İyi çalışmalar.

Geri