Oy ve Ötesi Nerde?

Kodla Büyü
Kendileri de şaşırdılar. Şu karikatür iyi anlatıyo durumu.
secimlerde-hile-yapildi-diyecegiz_609545_m.jpg

Beraber iyi salladınız diye düşünüyorum :)

Oy ve ötesi batıda full çekti. Şaibe var diye geldi sabahtan akşama küçücük odada iki sandık kurulan yerde her sandıkta birer müşahit hesabı iki kişi de onlar durdu. Sıkıntı yok benim açımdan işimi iyi yapar kimseye laf ettirmem. Hiç bir şey de diyemediler zaten. Diyemezler de!

ANCAK MERAK ETTİĞİM DOĞUDA GÜNEY DOĞUDA DA AYNI ÖZVERİ İÇERİSİNDE ÇALIŞTILAR MI?

Ldp kartına sahip bu arkadaşlar şırnakta da hakkaride de sandık başındalar mıydı? sandık başında silahla tehdit edilen, korkudan sinir krizi geçiren öğretmen arkadaşımızın köyüne de gittiler mi? Şehir merkezinde büyükşehirde göstermelik ve belli kesimlere yönelik mesajlarla mı yetindiler yoksa herkesi kapsadılar mı merak ediyorum.

https://www.youtube.com/watch?v=MjdT9auKPMY

kardeş akpartilisin galiba oy ve ötesine güvenmek zorunda değilsin onlardan medet ummayacaksın kendi oyunu kendin savunacaksın.

Devletin askerini polisini mal eden yine senin partin

ernestososa' Alıntı:
kardeş akpartilisin galiba oy ve ötesine güvenmek zorunda değilsin onlardan medet ummayacaksın kendi oyunu kendin savunacaksın.

Devletin askerini polisini mal eden yine senin partin
oy ve otesi kim arkadas yaa..
Eger burasi muz xumhuriyeti ise oy ve otesine guven..
eger Turkiye Cumhuriyetinde yasiyorsan soracaksin polis ve jandatma ne yapar.
benim gorevli oldugum okulda her iki sandiga bir kolluk gorevlisi vermislerdi..
doguda kolluk gorevlisi yoktu diyoraan bunun hesabini oy ve otesine mi soracaksin

Aynı kişiler aynı laflar. Boş verin tartışmayı ucunda uzlaşı yoksa tartışma neye yarar.

Bırakın kendi hallerine Akplileri çöküşlerini kendi içlerinde yaşasınlar

teknogenclik' Alıntı:
Aynı kişiler aynı laflar. Boş verin tartışmayı ucunda uzlaşı yoksa tartışma neye yarar.

Bırakın kendi hallerine Akplileri çöküşlerini kendi içlerinde yaşasınlar

Akp %41'le çöküş yaşıyor da %2-13-14-25'le diğerleri ne yaşıyor acaba?

hdp nin oylarında hile var diyen akiılsızlar.. doğuda değil bütün türkiyeden oy aldı bu parti.. ve istanbul türkiyenin similasyonudur buradan bile %14 oy oladı... ve beni üzen sadece şu oldu doğuda hangi akılsız akp ye oy verdi de vandan 1 vekil çıkarttı hakikaten aklım almıyor.. nasıl 8:0 olmadı hayretle izliyorum....

Demekki menfaat geregi kapanmis sakal birakmis..
tipki gecmitei refah partisi hukumet kurduginda camilerin dolup hukumet degistiginde sadece on saflarin dolmasi givi..
tipki ebs de uye sayisinda patlama olmasi gibi..
Akp nin tek basina iktidar olamamasinin belkide muhalefette kalacak olmasinin en iyi yani gercek munafik ve rakiyyecilerin ortaya cikmasini saglayacak..

Iyomi olmus kotumu olmus bilmemde bu pilav daha cok su kaldirir hepimiz goruruz..

konuya sonradan dahil oldum ; kabul ediyorum ki çok uzun süredir foruma da herhangi bir şey yazmıyorum ; çünkü nereden estiyse bir idareci olma hevesiyle gecemi gündüzüme kattım , kendimi bile göremiyorum. lakin konu ile ilgili olarak sizinle bir anımı paylaşmak istiyorum. sonra kim hırlı , kim hırsız sizin takdirinize bırakıyorum.

ben 5 senedir Şırnak'ta görev yapıyorum , geçen cb seçimlerinde bir köyde sandık başkanlığı yaptım. şans bu ya görev yaptığım köy akp ilçe başkanının köyüymüş.

oylar kullanılmaya başlandı her şey istediğimiz gibi giderken akşama doğru akp ilçe başkanı yanımıza geldi. başkan(sandık başkanı yani bana söylüyor) bey bir şey konuşabilir miyiz dedi. tabi dedim. ya dedi bak sen de yabancı değilsin bizim köyde 140 kişi mevsimlik işçi olarak çalışmaya gitmiş sen de uygun görürsen bunların oylarını bizim tarafa atalım dedi. reddettim tabi. bir daha söyledi reddettim. ısrar etti olmaz dedim velhasıl seçimi kazasız belasız atlattım. o gün bugündür akp ilçe başkanı beni nerede görse küfreder gibi bakıyor.

şimdi herkes gereken dersleri çıkarsın.

a_tunc1905' Alıntı:
konuya sonradan dahil oldum ; kabul ediyorum ki çok uzun süredir foruma da herhangi bir şey yazmıyorum ; çünkü nereden estiyse bir idareci olma hevesiyle gecemi gündüzüme kattım , kendimi bile göremiyorum. lakin konu ile ilgili olarak sizinle bir anımı paylaşmak istiyorum. sonra kim hırlı , kim hırsız sizin takdirinize bırakıyorum.

ben 5 senedir Şırnak'ta görev yapıyorum , geçen cb seçimlerinde bir köyde sandık başkanlığı yaptım. şans bu ya görev yaptığım köy akp ilçe başkanının köyüymüş.

oylar kullanılmaya başlandı her şey istediğimiz gibi giderken akşama doğru akp ilçe başkanı yanımıza geldi. başkan(sandık başkanı yani bana söylüyor) bey bir şey konuşabilir miyiz dedi. tabi dedim. ya dedi bak sen de yabancı değilsin bizim köyde 140 kişi mevsimlik işçi olarak çalışmaya gitmiş sen de uygun görürsen bunların oylarını bizim tarafa atalım dedi. reddettim tabi. bir daha söyledi reddettim. ısrar etti olmaz dedim velhasıl seçimi kazasız belasız atlattım. o gün bugündür akp ilçe başkanı beni nerede görse küfreder gibi bakıyor.

şimdi herkes gereken dersleri çıkarsın.
sayin hocam paralelci dis guclerin adami ilan edilmen an meselesi..
akp yapmaz oyle sey..

Geri