Özür durumu ne zaman açıklanır?

Kodla Büyü
gece 12 den sonra yani söyledikleri günün ertesi gün takviminde açıklanır diye bekiyorum ben.

kılavuza tekrar bakmadım ama.. açıklanma tarihi zaten 27.08 değilmiydi??
bir de herşeyin bir gün rötarlı olduğunu düşünürsek çarşamba sabaha karşı :cry:

YER DEĞİŞTİRME TAKVİMİ
I. AŞAMA
Başvuruların kabul edilmesi ve onay süreci 12- 16 Ağustos 2013
II. AŞAMA
Tercihlerin yapılması ve onay süreci 20-23 Ağustos 2013
Bilgisayar ortamında yerleştirmelerin yapılması 26 Ağustos 2013
Tebligat ve ilişik kesme işlemleri 27 Ağustos 2013’ten itibaren
Ataması yapılamayanların 26 ncı seçenek tercih tarihleri 28 – 29 Ağustos 2013 günü
saat 15.00’a kadar
Atamalar 29 Ağustos 2013
Tebligat ve ilişik kesme işlemleri 02 Eylül 2013’ten itibaren

suldal2000' Alıntı:
http://www.mebpersoneli.com.tr/gunc...lari-kontenjan-mebden-ogreniliyor-h91477.html

burda öyle diyorda ondan görünüyor diye düşündüm :) önceki sene tercih yaptığımda yine ordan bakmıştım orda daha erken belli oluyor.
suldal2000' Alıntı:
kontenjan.meb.gov.tr de belliymiş kurumlarda görünüyormuş atama sonuçları ama bende şifre yok bakamıyorum :)
roninalp' Alıntı:

mebpersoneli sitesinde olan açıklandığı değil buradan görülebiliyor, resmi açıklama olmadan evvel; demek istemiş

ayrıca ben bakıyorum hala kontenjanmeb de tık yok

açıklanma tarihi 26.08 di

inşallah dediğiniz gibidir de açıklanır hocam... bekle bekle çatladık.. zaten mebin öğrettiği en iyi şey sabır oldu.

aktasankara' Alıntı:
suldal2000' Alıntı:
http://www.mebpersoneli.com.tr/gunc...lari-kontenjan-mebden-ogreniliyor-h91477.html

burda öyle diyorda ondan görünüyor diye düşündüm :) önceki sene tercih yaptığımda yine ordan bakmıştım orda daha erken belli oluyor.
suldal2000' Alıntı:
kontenjan.meb.gov.tr de belliymiş kurumlarda görünüyormuş atama sonuçları ama bende şifre yok bakamıyorum :)
roninalp' Alıntı:

mebpersoneli sitesinde olan açıklandığı değil buradan görülebiliyor, resmi açıklama olmadan evvel; demek istemiş

ayrıca ben bakıyorum hala kontenjanmeb de tık yok

açıklanma tarihi 26.08 di

evet hocam bende öle demek istedim. daha önceden de bu şekilde oldu resmi açıklanma olmadan ben atandığım yeri kontenjan.meb.gov.tr de gördüm ve okula gittim baktım beğenmemiştim ve iptal ettirmiştim açıklanmadan :)

işini zamanında yapmayana neden bir yaptırım yok bu ülkede.... okuldan olsa olsa 3-5 öğretmen tayin ister.. her biri 2-3 dk larını almaz..

öğleden sonra açıklanması öngörülüyormuş ethem başkan demiş

Geri