Özür grubu tercih ekranı

Kodla Büyü
Şu işi bir standarta bağlayamadılar. Çok mu zor acaba insanları gün boyu bilgisayar başında bekletmek yerine şu saatte açılacak diye önceden bilgilendirme yapmak

Saat 2 ve daha sistem açılmadı :/

http://personel.meb.gov.tr/www/ogretmenlerin-2020-yili-yer-degistirme-takvimi/icerik/1032 Buradaki takvime göre 20-24 Ağustos arası tercihler yapılacak.

Ama kılavuza göre 19-21 Ağustos arası tercihler yapılacak. Takvimi takip edenin başvuruyu kaçırma riski var :/

Ve evet Mebbis'te başvurular kısmında var olan özür grubu başvuruları kısmı kaldırılmış bugün. Hem 3 gün süre veriyorlar, hem de ilk günün öğleden sonrası başlatıyorlar tercihleri, son gün sistem kilitleniyor olmuyor zaten. İl içi tercihlerde sorun yaşamıştım geçtiğimiz senelerde. Takip edelim devamlı artık.

Son düzenleme:
Şaka gibi bir takvim zaten daha atamalar belli olmadan seminer dönemi başlıyor bakalım hayırlısı,inş herkes istediği yere gidebilir

İl içinden takip ettiğim okulları il dışında göstermeyip mazeret tayinlerine saklayan MEB..
Bu yıl il dışı istenmesin diye 6. hizmet bölge/alanlarındaki okullarını açan MEB!
Yani bir yılımız daha gitti..

Ankaraya isteyecek arkadaşlar ben yenimahalle orhan cemal fersoydan tayin istiyorum yazacak olan varsa kuvvetle ihtimal boşalacak. Orduya ya da Ordudan isteyecek olan var mı acaba varsa bilgi paylasabilir mı? Ben Ordu dan çok az açılan okullar arasından bi tercih yapıcam puanım 195

Ankaraya isteyecek arkadaşlar ben yenimahalle orhan cemal fersoydan tayin istiyorum yazacak olan varsa kuvvetle ihtimal boşalacak. Orduya ya da Ordudan isteyecek olan var mı acaba varsa bilgi paylasabilir mı? Ben Ordu dan çok az açılan okullar arasından bi tercih yapıcam puanım 195
Derya hocam birkaç sorum var özel mesaja bakar mısınız

Muğla isteyecek var mı hocalarım il dışı özür birde il içinde isteyenler hangi ilçeyi isteyecek acaba
Ben varım hocam il disi puan 236
Dalaman fethiye Köyceğiz Ula Milas şeklinde siralayacagim
Sizin puan kaç sıralama nasil
Başka Muğla yazacak arkadaşlar var mi ya da il içi yapacaklar burada mı puan ve tercih paylaşımı yapalim

Arkdslar balikesir ve Antalya ilinde açılan okul ve ilçeleri goreblr miyiz acaba merak ettm de var mı ekran görüntüsü atablecek

Yok hocam muhtemel bosalacaklar bolsalmiyor gibi görünüyor araştırdım biraz o zaman ula da olmayacak olursa Milaslara kalıyor hayirlisi olsun artık..sizin eşiniz hangi ilçede hocam

Eşimde mentesede baslayacak hocam Dalaman memleket olduğu için öncelikti ama ula benim için de en iyi secenekti şu sartlarda hayırlısı olsun hocam kismet

Ankara'yı tercih edecek arkadaşlar nereleri istiyorsunuz öncelik olarak, puanlarınız kaç acaba?

234 puanım var, batı tarafı öncelikli olarak yazmayı düşünüyorum, muhtemelen boşalacak okullardan. Ankara merkezde 4 okul boş, bana uzaklar ne yazık ki.

Okulları soran arkadaşlar için Türkiye'de tercih edilebilecek okulların listesi: http://personel.meb.gov.tr/www/2020...er-degistirme-2-asama-basvurulari/icerik/1099

Son düzenleme:
Geri