özür kayseri yazanlar

Kodla Büyü
Hasan polatkan ın lab yoktu herhalde ondan dolayı yazmadık birde eşim ilk sıraya benim okulu yazdı ikimizde bilişim ciyiz

hocam hasan polatkanı ilk sıraya mı yazdın? Lab yok müdürde kurmaya yanaşmıyor gel bakalım sende işler biraz daha karışsın :)

evet hocam bilişim,bizim eve yakın diye hasan polatkanı yazdık,dün gittik müdür beyle görüştük,il dışından biri geldi demişti o sizsizniz galiba,40 ders varmş haftada,zaten merkezde biçok okulda bt sınıfı yok,müdür bey de açık açık açmıycanı soledi zaten,projeksiyonla ders anlatılcak fln dedi,benim kafama yattı bakalım inşallah gelir.

gkhncgdm' Alıntı:
evet hocam bilişim,bizim eve yakın diye hasan polatkanı yazdık,dün gittik müdür beyle görüştük,il dışından biri geldi demişti o sizsizniz galiba,40 ders varmş haftada,zaten merkezde biçok okulda bt sınıfı yok,müdür bey de açık açık açmıycanı soledi zaten,projeksiyonla ders anlatılcak fln dedi,benim kafama yattı bakalım inşallah gelir.
hocam projeksiyonla ders olmayacağını ben müdüre defalarca söyledim ama anlamıyor. Laptopla veya projeksiyonla bu iş bakalım ama lab olmadan ders olmaz

zaten müdür açmaz hocam kesin konuşuyor,fatih projesini bekliyoruz diyo,benim seçtiklerimin çoğunda bt sınıfı yok mecburen bole bi seçim yaptık bakalım hayırlısı

gkhncgdm' Alıntı:
zaten müdür açmaz hocam kesin konuşuyor,fatih projesini bekliyoruz diyo,benim seçtiklerimin çoğunda bt sınıfı yok mecburen bole bi seçim yaptık bakalım hayırlısı

hocam sen müdüre bakma ben ilk konuşmamda kesin açmam dedi yarım saat 1 saat konuştuktan sonra bakalım şartlara göre açabilir felan dedi. BT sınıfı olmayınca bt rehber öğretmenliği de yok hocam. 7 lerde dersi seçelim dedim ben bakalım dedi sende destek vermen gerekiyor artı lab konusunda ikimiz bastırırsak lab kurarlar. Fatih projesinin geleceği tam belli değil dedim ben müdüre.

hocam benim iş kesin olmadığı için ben çok ısrarcı olmadım açıkcası,sadece fikrini öğrendim,fikrimi soledim ama olursa aynı fikirdeyiz,yaparız inşallah bi şeyler de açtırırz bi sınıf.

gkhncgdm' Alıntı:
hocam benim iş kesin olmadığı için ben çok ısrarcı olmadım açıkcası,sadece fikrini öğrendim,fikrimi soledim ama olursa aynı fikirdeyiz,yaparız inşallah bi şeyler de açtırırz bi sınıf.
hocam nerden tayin istediniz il içi mi yoksa il dışı mı? Hangi okuldan tayin istediniz?

Geri