Pırıltı sesine İhtiyacım var Arkadaşlar

Kodla Büyü

sinanuzun

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar elinizde kum tozlarının olduğunu düşünün ve avucunuzdan bu kum parçacıkları dökülürken bir pırıltı sesi çıkarya bu sese ihtiyacım var. Anlamayanlar için birde şöyle anlatayım ekrana sol taraftan giren yıldızlar topluluğu var ve ekranda hareket ederken onlara ait çıkan bir sese ihtiyacım var anlatnması zor ama umarım azda olsa ifade edebilmişimdir.

Lucas art ses effect diye arama yaparsanız ....onda bu türden çok efekt vardı....

Bu yeni eğitim yazılımım için gerekli :) Zor olmazsa projenin ne anlamı değil mi :)

ektekiler belki işine yarar

Ekli dosyalar

• efkt.rar
    2.7 MB · Görüntüleme: 172
Sağol hocam ama buda güzel durmadı böyle elmas taşlarının brbirne çaprtığında çıkan ses gibi brşey aradığım yabacı siteleri atardım gibi, en son flashkit sitesini gezdim ama aradğımı bulmadım tanımlamasıda zor.Az önce STAR TV reklamlarında logo çıkınca o pırıltı sesi çalıyo :)

Evet tanımlaması zor :) Bende 180 mb civarı bir klasör var yıldız savaşları filmi yapılırken üretilmiş genelde ateş yanarken tahtadan çıkan ses bile var...ama hepsinin dikkatli bir şekilde dinlemek gerekiyor bulduklarım bunlardı.....İnşallah bulabilirsiniz..

Geri