Paint'i anlatan bir sunum

Kodla Büyü

asiboteli35

Site Gezgini
İlk dönemin konusuydu ama, belki ihtiyacı olan ya da olacak olan vardır...

Ekli dosyalar

• Paint.rar
    236.1 KB · Görüntüleme: 3,350
emeginize saygı duyuyorum hocam yanlıs anlamayın ayrıca tesekkurde edıyorum konu paınt oldugundan belkıdeole dedım

:) yanlış anlamadım tabi ki fakat yine de açıklaman için teşekkürler. Biz bu sunumları üni. 4. sınıfta "özel eğitim yöntemleri" adlı bir ders için hazırlardık. Derste herkes bir konuyu sunum ile anlatırdı ve ondan not alırdık. Bu yüzden bu gibi her konuya ait sunum elimizde var ve gerektikçe ders anlatırken geliştirerek kullanıyoruz.
Aslına bakarsan bizim dersimiz tamamen pratik, fakat çocuklara doğrudan Paint diye bi şey var şimdi onu açalım ve resim yapalım demek yerine ben önce sunumu gösteriyorum, böylece ayrıntıları da öğrenmiş oluyorlar. Daha sonra da etkinliklere geçiyorum ve onları da paylaşıcam, kendi kullandığım dökümanları elimden geldiğince paylaşmaya devam edicem. Kimin neye ihtiyacı olduğunu bilemem, isteyen alıp kullanır, farklı bir yerde farklı öğrenciler bundan yararlanır, bu da bana yeter.

bencede sunu daha hoş olur bende düz anlatıyordum ama...elinize sağlık hocam

Çok teşekkürler, ellerinize sağlık. Tabii ki işe yarayacak.

Not: Sorgulayacaksak yerine daha iyisini koymalıyız. Bazen forumda bunu görüyorum.

Bu da benden olsun

Ekli dosyalar

• MSPaintAnlatim.rar
    20.5 MB · Görüntüleme: 25
  • agac.jpg
    agac.jpg
    153.4 KB · Görüntüleme: 40
  • çiçek.jpg
    çiçek.jpg
    77 KB · Görüntüleme: 42
  • deniz.png
    deniz.png