panax kibarlı

Kodla Büyü

bmehmetcan

Site Gezgini
Bende yaklaşık 2 haftadır sürekli çarpıntı ve ritim düzensizliği var bana panax kibarlı ürününü kullanmamı tavsiye ettiler. Bu ürünleri kullanıp da fayda görenler varsa bilgilerini paylaşırsa bende ona göre alıp almayacağıma karar vereceğim. Değerli bilgileriniz için şimdiden teşekkürler.

Eniştem (yaş 42) ilk stentini taktırdı ve 10 ay düzenli kullandı şimdi tüm kalp damarları tıkalı ve açık kalp amelyatı by.pass olacak.diğer tanıdıklarımda şifa fayda bulamadılar bence umut kapısı ama giden para cabası

ortalık şarlatanlar ile dolu.
aman dikkat!

bu dolandiricilar bir sürüde dukkan acmis ist.da nasil bir sistem bu devlet farkinda degilmi bu sahtekarlara dukkan izni veriliyor.

İlk kullandığım kibarlı panax ın biraz faydasını gördüm. Daha sonra nurs ve ömer Coşkun'u bayağı bir süre kullandım pek bir faydasını görmedim. Ama şu an sürekli kullandığım alıç ürünlerinin çok faydasını gördüm. Kesinlikle alıcı tavsiye ederim.

Alıç Sirkesi:
Sabahları kahvaltıdan yarım saat önce bir su bardağına biraz alıç sirkesi üzerine de su koyarak içtim
pr_01_1150_max.jpg

Alıç Kapsül:
Sabah öğle akşam yemeklerden yarım saat önce aç karnına bir kapsül
75e880b9469dafdb98bd58a99f798c75.jpg

Alıç Çiçeği Çayı:
Yemeklerden önce aç karnına bir bardağa 5 gr. üzerine sıcak su koyarak 8-10 dakika bekledikten sonra içiyorum. Yalnız alıcın çiçekli ve yapraklı (resimdeki gibi) olanının kalbe faydalı olduğunu söylüyorlar. Resimdeki gibi olanını almanızı tavsiye ederim. Bazı yerlerde sadece yaprağını satıyorlar.
natur_foods_al_i_e_i.jpg

Bunlardan önce panax ı da bir deneyebilirsiniz. Fiyatı yalnız biraz pahalı.

birde eğer alacaksanız bile gerçekten kibarlı olduğunu bilmeniz lazım.her satan eraslanın panaxı diye satıyor.ama eraslanın adı kullanılıyor.ben eraslanınki faydalı demiyorum ama bi ara anneme almaya kalktım biri eraslanın panaxı diyo.öteki hayır eraslanın değil sizi kandırmışlar diyo.işler baya karışık anlicanız

Geri