Pardus Faz3 Bolu imaji

Kodla Büyü

poseidonn

Site Gezgini
Bugün okulumuzdaki tahtalara yeni imaji kurdum ama öğretmen arkadaslar okulistik sitesinden daha once girdikleri sayfalarin şimdi açılmadığını söylüyor, bu sorunun çözümü için ne yapmaliyim? Flash player gibi bir uygulama var mı pardusta?

Akıllı tahtada sudo apt-get install lightspark browser-plugin-lightspark komutu ile dosya üzerinde sağ tık - birlikte aç - Lightspark seçerek açabilirsiniz.

Sıkıştırılmış dizini indirin. Dizine çıkartın ve açıklamaları takip edin. Operayı ve buna bağlı olarak flash player eklentisini yüklemiş olacaksınız. Yükleme işleri bittikten sonra okulistik sitesindeki içerikleri açtığınızda 1 kereliğine izin vermeniz gerekiyor (diye hatırlıyorum). Böylelikle, NŞA'da, okulistik sitesindeki flash içeriklerini çalıştırması gerekiyor.

Buradan indirebilirsiniz.

Son düzenleme:
Sıkıştırılmış dizini indirin. Dizine çıkartın ve açıklamaları takip edin. Operayı ve buna bağlı olarak flash player eklentisini yüklemiş olacaksınız. Yükleme işleri bittikten sonra okulistik sitesindeki içerikleri açtığınızda 1 kereliğine izin vermeniz gerekiyor (diye hatırlıyorum). Böylelikle, NŞA'da, okulistik sitesindeki flash içeriklerini çalıştırması gerekiyor.

Buradan indirebilirsiniz.
Hocam erişim Reddedildi hatası alıyorum.

Geri